Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves nő vagyok. 5 komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok. 5 komoly kapcsolatom volt eddig életem során,de mindegyikkel csak vibrátor használata mellett tudtam elélvezni. Miért van ez?27/n

Figyelt kérdés
Emiatt már teljesen le is mondtam arról,hogy bárkivel együtt legyek szexuálisan, mivel hiába van partnerem,ha egyszerűen nem tud kielégíteni.Más is tapasztalt ilyet?
2023. febr. 17. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést. Szóval a vibrátort a pasik társaságában használtad ?


Csikló vagy hüvelyi orgazmus volt?

2023. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha a partnered kezébe nyomnád a vibrátort? Szívesen! :-)
2023. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem használtam vibrátort, de nekem pl csak csiklói orgazmusom volt eddig, de csak úgy jön össze, ha van behatolás is. A vibrátorod lehet G-pontos és azzal egyből összejön, ami a partnereidnek nem igazán + egyszerre lehet csiklóizgatós vagy G-pontos is, így még jobban fel van nekik adva a lecke.😁 Nem feszülsz rá, ha szexelsz arra, hogy elmenj? Én 1x nem mentem el, a férjem megjegyezte én meg úgy ráfeszültem, hogy hetekig nem tudtam elmenni. Ez pszichés volt.


Próbáljátok ki a lovaglópózt úgy is, hogy a párod ül, nem fekszik, lehet így a dörzsölődéstől sikerül jobban elérni a célod. Bocsi amúgy, nagy tapasztalatom nincs, de remélem segítettem valamennyit.

2023. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 érdeklődő35 ***** válasza:
82%

Azért van mert neked szükséges az erős csiklóingerlés az orgazmushoz.

Ha ezt megérti a partnered, akkor boldog -szexuális- életed lesz.

2023. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Ja és lehet egy vibrációs gyűrű is segíthet, ha hozzá vagy szokva a rezgéshez. 3-as voltam
2023. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt inkabb te tudhatod. Mi volt a baj velük? Kicsi a farkuk, nem ért oda ahová a vibri, vagy rövid ideig csinálták vagy nem elég intenzíven stb. Szóval mi más, jobb a vibratorral mint velük. Ezt próbáld összerakni magadnak, írd meg nekünk és akkor megmondjuk mi a baj.
2023. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Mondták már neked hogy a nők igen jelentős részének nincs hüvelyi orgazmusa? Erőltetni felesleges. Megtaláltad az örömökhöz vezető utat, járj azon rágörcsölés nélkül. Érett gondolkodású pasi el fogja fogadni, a hülyék véleménye meg ne érdekeljen.
2023. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Nyalással is próbáltak már eljuttatni a csúcsra?
2023. febr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Én is úgy voltam 26 éves koromig hogy nem volt orgazmusom, már elkönyveltem hogy nem vagyok rá képes, míg jött egy fiú akivel teljesen elengedtem magam, leszartam minden gátlást, gondolni se gondoltam orgazmusra, és egy sima lassú szeretkezés alkalmával amitől nem vártam amúgy semmit, full átélésben spontán elmentem. Semmilyen segédeszköz nem kellett hozzá és brutálisan jó érzés volt.


Azt gondolom ezt nem kimatekozni kell, hanem egyszerűen a szexet olyasvalakivel kell csinálni és úgy, hogy meg is tudjad élni. A szex nem egy tilitoli játék ami közben azon izgulunk végig hogy vajon megnyerjük-e a végén a főnyereményt..

2023. febr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez nem olyan különleges, a nők orgamzusa általában ilyen nehézkes bizonytalan. Ezért is nevetséges, mikor azt hülyeséget akarják megkövetelni, hogy az átlagosan 3 perces orgazmusra tervezett férfi, a péniszével, ami a legkevésbbé alkalmas erre, orgazmusig dugja a nőket.
2023. febr. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!