Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves nő vagyok. 5 komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok. 5 komoly kapcsolatom volt eddig életem során,de mindegyikkel csak vibrátor használata mellett tudtam elélvezni. Miért van ez?27/n

Figyelt kérdés
Emiatt már teljesen le is mondtam arról,hogy bárkivel együtt legyek szexuálisan, mivel hiába van partnerem,ha egyszerűen nem tud kielégíteni.Más is tapasztalt ilyet?
2023. febr. 17. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Hát, ki a közös nevező az összes képletben????
2023. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Túl sok részletet nem tudunk, de ha te magad nem ismered kellően a saját tested/vágyaid akkor mástól hogyan várod el?
2023. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az aktusok során kellett a vibrátor, amivel a csiklómat izgattam.Egyszerű, több fokozatos vibrátor,nem G-pontos vagy hasonló. Tehát, amikor enélkül nyalt ki az aktuális partnerem,vagy bennem volt, egyszerűen nem tudtam elélvezni. Amikor használom a vibrit,és úgy van bennem valaki (közben izgatom a csiklóm),úgy bekövetkezik az orgazmus,vagy ha nyalás+ csikló izgatás. Tehát, sokszor felmerül bennem a kérdés, akkor minek legyek bárkivel, ha ott van,és ha nincs ott, akkor is csak vibrátorral tudok elmenni. Gondolom,így már érthető.
2023. febr. 18. 09:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, érthető. Szóval csiklóorgazmus.


Na és maszturbalással de vibrátor nélkül van orgazmusod?

2023. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mikeXxX ***** válasza:
Több problèma is lehetsèges egyrèszt hogy esetleg nincs hüvelyi orgazmusod ( azt nem írtad a vibrivel hogy mèsz el ) vagy az van hogy túl sokat használtad ès hozzá szoktál esetleg vannak rejtett vàgyaid amiket nem kapsz meg de az is lehet bèna partnereid voltak èn inkább most azt mondanám több kaland kell az èletedbe hogy ez kiderüljön. Valamint ha nem egy idióta a partner nem haragszik meg hogy vibri is van szex közben . 43f
2023. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon kicsi azon ferfiak szama akik igazan tudnak jol nyalni.

Ha a vibratortol elmesz akor egy olyan ferfi nyalasatol is aki jol

csinalja

2023. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne legyél akkor senkivel. Senki nem kért rá.

Volt ilyen csajom, aki csak így tudott elmenni..... Hát nekem lohasztó.....

2023. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
19%
Majd ha én kinyallak, attól elélvezel.
2023. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!