Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány percig tart egy jó sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány percig tart egy jó sex?

Figyelt kérdés

ma 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem időhöz van kötve. Lehet, hogy 10 percben olyan lesz, mint még soha, 1 óra reszelés után meg azt mondod, soha többet.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Minimum fél óra, fénykoromban 2 óra körül volt 😂.

Ha nincs rá idő, jó lehet egy gyors szex is, de érdemes időt szánni rá.

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1-essel vagyok. Volt olyan, akivel 15 perc utan ugy erzetem szetrobbanok a gyonyortol es volt olyan, aki ora utan mar en kertem meg, h valamit kezdjen magaval, mert szaraz lettem szabalyosan eluntam (nem is elveztem mar).


De ha mindenkepp kell egy idointervallum, akkor 1/2-3-4 ora.

ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1#

#2

Így van

Jó szexhez elég 10 perc és felejthetetlen

ma 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Ameddig a felek el nem élveznek…
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éve élek szexuális életet, évente àtlagosan 150 alkalommal szexelek, de a legjobbak mindig azok, amikor 5-10, max 15 perc alatt kivégeznek.

15 perc felett ritkán van szex, de ott sokszor kellemetlen az érzés, vagy nincs orgazmus, vagy erőltetni kell, hogy legyen, de az is minimális szokott lenni.


Szerintem, a jó szex a gyors szex. Ilyenkor van felizgulva annyira az ember, hogy sokszorozódnak az érzések.

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Így van

Valamikor elég 5 perc, mert az olyan jól esik

ma 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig míg mindkét fél elelevz.
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az amikor a párom már kivan és nagyon szexhiánya van.

Akkor kb 5 perc de annyira megcsinál és azt mondja olyan jó a puncimba lenni, hogy hamar elmegy, de nagyon jó.

ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!