Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sajnálom a barátnőmet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sajnálom a barátnőmet, sajnos korai magömlésben szenvedek, átlag 1-5 percig bírom, lányok, nektek mennyire lenne jo így egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
aug. 1. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire
aug. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Felejtős...
aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Semennyire. Rühelltem ezt az exemben. Helyette állandóan orál volt és utáltam az egészet már.

Jobb volt a vibrimmel. Sajnos ez van.

29N

aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Vess be trükköket, találj ki valamit. Nálam úgy van hogy elsőre gyors megdugom a csajt, vagy leszop (ez több ideig tart), aztán kb 10 perc múlva ha kicsit rásegít akkor újra mehet. Előfordul hogy ezután is max 5 perc lesz, de aztán hamarosan mehet a kövi, na ott már elég komolyan rojtosra tudom dugni a csajt. Lehet valakinek macera, még senkinek nem volt kifogása ez ellen hogy így működik.
aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A probléma ott van, hogy eléggé sok ideje vagyunk együtt, és valahogy megtanult ilyen rövid idő alatt elélvezni ő is. Általában, kb 10-ből 9-szer orálisan kielégítem, utána szexelünk, ott ő hüvelyileg is elélvez.

De az zavaró, hogy sem egy pózt nem tudunk kiprobálni, sem semmit, se kutya, se oldalról, se semmi ujjat beújjítani, esetleg spontán szex, mert az is max 1-2, max 5 perc. De az az 5 perc is szó szerint ilyen pamacsolás, megállok, stb, szenvedek az egész alatt.

Ő azt mondja, hogy jó neki, bár lehetne jobb is, hogy több ideig bírjam, mert így nem annyira átütő sem neki, és az a baj, hogy nekem sem, tehát agyban még szexelnék legelább fél órát, de testben már kb végem van.


Engem nagyon zavar, hogy semmi újat nem tudni kipróbálni, szó szerint nem tudjuk élvezni a szexet, csak gyorsan elélvez ő is, a végén nagyon begyorsítok, így tud elélvezni. Nem tudjuk ki élvezni egymás testét, kiélvezni az időt, mert rögtön vége.


Nekem már szexelni sincs kedvem néha, éppen ezért, mert már előre tudom, hogy az egész egy szenvedés lesz, hogy 5-10 másodpercenként megállok, aztán újra, ilyen az egész.

aug. 1. 10:42
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Inkább magadat sajnáld, ne a barátnődet.

Nem neki van/lesz gondja ebből, hanem neked.

Ő majd kerít mást, aki rendesen megdugja.

És te?

aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék? Próbáltam gyakorolni, de semmit sem ért, próbáltam mindent már, különböző késleltető krémek, gyógyszerek, egyik sem használt.
aug. 1. 10:45
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Figy' ha a csajodnak jó akkor mit filózól rajta? Ezt elfogadni csak az fogja aki alapból nem szereti a túl hosszú dugást, vagy inkább nyalás/ujjazáscentrikus és kevésbé fontos neki a dugás. Inkább tedd össze a két kezed, hogy ilyen csajt fogtál ki gyorstüzelőként, mert a nők 99%-a bizony NEM ilyen (azaz kuka nekik a gyorstüzelő).
aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ilyan rózsás a helyzet. Néha azért mondja, hogy ez eléggé problémás neki, általában veszekedésnél, meg szex közben is érzem, hogy amikor megállok, ő mozog, mozogna, kívánná, jól esne neki ha nem állnék meg, érzem rajta, hogy "na megint megállt" és látom rajta olyankor, hogy kizökken....

Nem vágja ide nekem, de láthatóan problémás neki ez. Igényelné a hosszabb szexet, legelább 2 pózt tudnánk váltani, vagy már az is jó lenne ha azalatt az 5 perc alatt nem allnék meg vagy 20-szor.

Egyszerűen élesen és tisztán látom és érzem, hogy nem jó neki ez így.


Voltam urulogusnál is, nem találtak semmilyen szervi problémát, de felírtak gyógyszert, pechemre az sem használt. Szóval nem tudom mit tegyek.

aug. 1. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

A második, többedik menet nem lehet megoldás? 20-30 perc pihi, aztán uzsgyé!

Biztos tovább bírnád.

aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!