Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdő vagyok, mit érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő vagyok, mit érdemes tudnom az első szexről?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel már egy jó ideje együtt vagyunk,szűz ő is énis.

pár kérdésem lenne amit jó lenne tudni előre is köszi a válaszokat.

mennyi idő kell kb az előjátékra?

mi a leghatásosabb előjáték mint nekem mint neki?

ha már ő jól benedvesedt utána szép lassan rakjam be neki?(természetesen óvszert használva)

bármilyen jó tanácsot elfogadok persze és első szex story is jöhet

19f



júl. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass az ösztöneidre!
júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előjáték: amennyit elégnek éreztek. Lehet kézimunkázni, orálozni vagy csak simán egymáson feküdni meztelenül. Gyakorlatilag amíg nem dugod be, addig előjáték minden. A lényeg hogy izgasd fel úgy hogy csorogjon belőle a nedvesség, akkor kevésbé lesz fájdalmas, ha egyáltalán.
júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha ennyire nem vagy tisztába a dolgokkal, minek csajozol? Én ezekre a választ már 14 éves koromra tudtam!
júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek, ez a legfontosabb.
júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsöljetek rá, valószínűleg kicsit kínos lesz az egész (de minden partnerrel az lesz az első szex). Úgy csináljátok, ahogy jól esik, de mindenképpen figyeljetek egymásra nagyon. Ha nem jön össze valami, semmi baj, lehet másodszorra is próbálkozni később vagy máskor.


Fiúként igen, legyél extra figyelmes, fontos, hogy tényleg legyen a lány nedves, védekezz, és különösen igaz, hogyha nem megy, nem kell erőltetni. Nagy az esély rá, hogy nem fog elmenni, de az is lehet hogy te sem, az izgalom ugyanis eléggé befolyásolja ezt. Ha ő nem élvezett el a legjobb, ha felajánlod, hogy kézzel vagy szájjal befejezed neki (akár kicsit később). Kérdezd meg, hogy hogy szeretné-e és ha igen, hogyan. Ha azt mondja, hogy most nem fog menni, akkor szimplán fogadd el és nyugtasd meg hogy semmi baj (és valószínűleg nem is lesz, csak ilyen ez).

júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Adni fogja magát a helyzet.Ne érezzétek,hogy bénák vagytok,meg ilyenek.

Ismerjétek meg egymás testét, lelkét.

júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!