Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek akarhatnak tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhatnak tőlem valamit ezek a lányok, vagy csak szórakoznak velem?

Figyelt kérdés
Nyáron a dunapartra jártam napozni és fürdeni egyedül. 2 lány sokszor volt ott. Egyszer volt olyan, hogy amikor ott voltak elmentek és én nem sokkal utána mentem én is. Ők még vártak rám és amikor mentem az egyik mondta,most jön, és a másik letolta a nadrágját és a bugyiját is és bepucsított, hogy lássam a punciját. Én tovább mentem nem léptem semmit erre, de nagyon zavarba jöttem.Tegnap pedig amikor felszálltam a buszra ott volt az a lány egy másik barátnőjével és ahogy elmentem mellettük mid a kettő egész közel hajolt hozzám és kacérkodóan az arcomba néztek. Olyan közel hajoltak, hogy már szinte össze is ért majdnem az arcunk. Én a punci mutogatósra nagyon rá vagyok gerjedve. Ha látom legközelebb mit lépjek? A történet igaz. Tényleg így történt.
ma 15:43
 1/5 mantis religiosa ***** válasza:
Ennyire fatökü nem lehet valaki. Ha nagyon szetencsés vagy, TALÁN, kapsz egy második esélyt.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lépni kéne mielőbb, mert ha így folytatod más fogja beletenni a péniszét a lányba.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Én a punci mutogatósra nagyon rá vagyok gerjedve" Aha! És hogy viselkedsz ha nem vagy rágerjedve? Nem irsz ki kérdést a GYK-ra?
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönj neki, közben nézz rá "úgy". A többi jön magától.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen ismeretlenek voltak?
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!