Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim szeretné ha lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim szeretné ha lenne hármas, de minimum én legyek másik csajjal. Mondtam neki, hogy rendben, de csak ha nem ér a másik csajhoz. Erre ő azt mondta, hogy kötözzem ki egy székhez. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha neki jó akkor így nekem is jó :).

Így maximum csak én játszhatok vele vagy épp a csajjal :).


Így félig meddig neki is meglesz az öröm.

Valaki hasonlót csinált/ élt át?



jún. 26. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Dedó...

Fontosabb a te féltékenységed, mint egy örömteli hármas.

Inkább ne erőltesd. Bezzeg te nyalakodhatsz, ugye?

Nem azért akar hármast, hogy a másik csajt csak lesse... Belegondoltál fordított helyzetben? Neked is mehetne 2 tetszőleges lyukadba, de á-ááá, a másikhoz nem érhetsz...

jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Hülyeség
jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1-s : o belement ebbe, o dobta fel a szék dolgot is...

Mar az se jo ha a pasim kedvere tennek, ertem.

jún. 26. 21:02
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Te ezzel nem a kedvére teszel, hanem ő próbál olyan alternatívát találni, ami több a semminél. Ne mártírkodj, szar duma.

Belement, mert dedós vagy, aki ezt a helyzetet nem tudja érzelmileg kezelni, és kínjában ezt találta ki.

jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a székhez kikötözésről rosszabb élményem van.

Amikor megcsaltam a barátnőm akkor csak egy viszonzással akart kibékülni és hogy nézzem őket.

Így belementem abba, hogy egy székhez kikötözve nézem őket.

Háát inkább a 2 csaj felállást néztem volna :D.

jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

#1-4: olvasni tudsz? “Pasim szeretné ha lenne hármas, de minimum én legyek másik csajjal.” Nem alternatívát keres, hanem meg akarja nézni a barátnőjét egy másik nővel. Ez idáig világos, ugye?

Kérdező: bocsi, hogy a kérdésedre nem tudok válaszolni, nincs így benne tapasztalatom.

27N

jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Kiforgatás és játék a szavakkal. Tudok olvasni, de a sorok mögé is tudok látni, ezek szerint te nem, csak okoskodni.


Nyilván nem fog azzal kezdeni, hogy 3 csajjal seggből szájba...

Valahogy be kellett dobni valami lájtosat, hátha az még belefér, és kedvet kap máshoz is.


Most komolyan elhiszi valamelyikőtök, hogy valaki azért akar 3-ast, hogy ugyanúgy csak a párjával dugjon? :DDDDD Ennyire ne legyetek már korlátoltak...

jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
A pasid szubmisszív, vágyik a kikötözésre is, meg az ingyen "leszbimozira" élőben. Nem az számít hogy ő mit akar, hanem az hogy te is akarod-e! Ha nem ugyanazt akarjátok mindketten, akkor semmi értelme a 3-asnak!
jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár nem érdekelne?Amúgy mi meg lányt keresnénk édeshármasra,de azt is nehéz megtalálni..27L
jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Lennék a pasid
jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!