Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék elmenni egy prostiho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elmenni egy prostihoz. Szerintetek ez a kérésem is ugyanannyiba kerül,mintha megdugnám?

Figyelt kérdés
Annyit szeretnék tőle kérni,hogy vetkőzzön le teljesen,(még nem láttam élőben meztelen nőt) tegye szét a lábát,hogy láthassam a punciját,én meg maszturbálnék előtte elélvezésig.Igazából félnék bármit is csinálni vele,nehogy elkapjak valami betegséget,mert anyám nagyon kiakadna ettől.Ez a kérés olcsób?Hozá sem érnék.

aug. 18. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem lesz olcsóbb! Azt fogja mondani, hogy ugyanúgy rád szánja az idejét. Ő viszont jobban jár, mert nem kell dugnia veled!

Próbálkozz, aztán vagy összejön vagy nem!

aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem lenne olcsóbb, óra/ft-ban dolgoznak
aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Menjetek el ketten haveroddal, o is megnezi, az mar 50% kedvezmeny
aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Anyád honnan tudja meg?
aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
jóóó isten, fúúú de gáz vagy!!! micsoda gáz á férfinek nem is nevezlek!
aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
ja! azt el felejtettem oda írni, büdös életbe se fogsz pi..nát látni
aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Akkor már dugd meg.

Ha 2 lökés az is valami.

Úgy is gumiban csináljátok nem kaphatsz el semmit.

aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Anyámmal élek.19 vagyok.Elég kövér alkat.A csajoknál esélyem sincs,ezt megtapasztaltam.Attól is félek,mi van,ha nem áll fel a nemi szervem a prostinál.Meg elég pici is.Nehogy kinevessen.
aug. 18. 21:34
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell annyira félni. Olyat válassz aki jól néz ki, fiatal és vannak értéklések róla. Nem valószínű hogy akármit elkapsz. Én egyet ki is nyaltam és nem lett semmi bajom.
aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem fog kinevetni. Ne parázz.

És fel fog állni.

Nyugodtan mond meg neki hogy még nem voltál nővel.

Semmi baj nem lesz.

aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!