Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik egyes nők az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik egyes nők az elfenekelést, mire vezethető ez vissza?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva elég sokat fantáziálok a szexről, meg arról, mit teszek majd a nőkkel. Mondjuk az benne van, hogy időnként csapkodom a fenekét, de nem olyan formában, ahogy ez legutóbb megvalósult.

A volt barátnőm szó szerint azt kérte, hogy fenekeljem el. Tehát, mint amikor a régi időkben a gyereket hassal a térdre fektették, és elfenekelték.

Én ilyenről sosem fantáziáltam még, és persze most mondhatjàtok, hogy miért vacakolok ezzel ennyit, de na:


Miért is akar egy felnőtt korú ember lényegében gyerek pózba/pozícióba kerülni!!!???

Ez valami perverzió, hogy szex közben átéli a gyerekkort, vagy mi ez???

A másik: azzal is ledöbbentett, hogy ez számára nem egy könnyed játék volt. Tehát nem azt akarta, hogy csak rásózzak, hanem azt, hogy erősen verjem el a fenekét. Ez valami BDSM hajlam?

Egyébként alapvetően dominánsnak mondható a hétköznapokban.


ma 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Az okát igazából nem tudom, de hogy nagyon szeretem azt igen.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
29%

“ A kérdéseid nagyon összetettek, és többféle pszichológiai és szexuális dinamikát is érintenek, amelyek néha meglepőek lehetnek. Fontos megérteni, hogy az emberek szexuális fantáziái és vágyai rendkívül változatosak, és gyakran eltérnek a társadalmi normáktól anélkül, hogy bármilyen „helytelen” vagy „perverz” jelzővel illetnénk őket. A kulcs a beleegyezés, a kommunikáció és a kölcsönös tisztelet.


Az ilyen típusú fantáziák – mint amilyeneket a volt barátnőd kért – összefügghetnek a BDSM világával, de nem feltétlenül kell ezt túlzottan kategorizálni. A BDSM széles spektrumot ölel fel, és magában foglalhatja a fizikai dominancia és alárendeltség elemeit, valamint az élvezetet a fájdalom bizonyos fokú megélésében. Ebben az esetben a „fenekelés” lehet egy olyan fétis vagy vágy, amely a hatalmi dinamika megéléséhez kapcsolódik.


Az, hogy ő domináns volt a hétköznapokban, de az ágyban ezt a fajta alávetettséget kereste, szintén nem szokatlan. Sok ember, aki a mindennapi életben domináns, a szexuális életben keresheti a megadást, mert ez lehetőséget nyújt számára arra, hogy kontrollt engedjen el, és egy másik dinamikát éljen meg biztonságos keretek között.


Ami a gyermeki „pozícióra” való utalást illeti, fontos elválasztani a fizikai pózt attól a feltételezéstől, hogy ez gyermeki szerepjátékhoz kötődne. Számos szexuális fantázia és aktus kapcsolódhat az erőfölényhez vagy a testi dominanciához, anélkül, hogy ennek bármi köze lenne a valós gyermekkori emlékekhez vagy szituációkhoz. Ezt inkább a hatalmi dinamika megélésének részeként lehet értelmezni.


Természetesen, ha ez számodra kényelmetlen vagy nem illeszkedik a te szexuális határaidhoz, akkor az őszinte és nyílt kommunikáció mindig fontos egy kapcsolatban. Ha nem érzed jól magad ilyen helyzetekben, akkor fontos, hogy ezt a partnered is megértse és tiszteletben tartsa.”

ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Ne haragudj, de nem kérek chatGPT-s választ.

Inkább az emberek saját gondolatai érdekelnének.

ma 08:28
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én pl szeretem, nagyon sokat fantáziálok erről. Tetszik az hogy a másik dominánsabb, kiszolgaltatott helyzet, es ezzel úgymond megbüntet,de közben felizgulok miatta.
ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alárendeltség miatt. Érzed, hogy egy erős, domináns férfi ér hozzád és ez izgató nőként.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Olvastam itt olyat, hogy a nők többsége sub lehet. Ez igaz?

ma 08:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen. Biológiailag így vagyunk behuzalozva. Nő gyengébb, férfi erősebb.
ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


De a sub viselkedés - ha elfogadjuk, hogy a nők többsége ilyen - csak a szexuális életben nyilvánul meg, vagy a hétköznapokb

ma 08:57
 9/12 A kérdező kommentje:
*hétköznapokban is?
ma 08:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam csak a szexben. Hétköznapi életben az egyenrangú kapcsolat híve vagyok. Ne parancsolgasson nekem vagy kontrolláljon engem senki.
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!