Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szereti ha elfenekeli a partnere?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nagyon izgat a dolog.Kíváncsi vagyok hogy hány lányt izgat ez. Itt most nem olyan fenekelésről beszélek hogy a pasi kékzöldre verjen.
jún. 2. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném ha lenne ilyen pasim 18/L
jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Sok lány,nő van aki azt mondja, hogy élvezi, de aztán mindig megfutamodnak a végén.
jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Úgy a legjobb ha közben szavakkal is "bánt", mintha megbüntetne valamiért. Nagyon izgató az ilyesmi számomra. 25/L
jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én élvezem 23/l
jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos határokon belül, amíg izgató a dolog. Jó lenne egy ilyen lánnyal járni!


24F

jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint a 3-as. Viszont nem minden pasi tud “bántani”.
jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érdeklődő35 ***** válasza:

Akikkel én beszélgettem nem futamodtak meg.

Egyikük sajnos csak nagyon kemény fenekelést akart, minden élvezet nélkül, vele ezért nem sokszor találkoztam, akikkel még összejártam azok sem kérték hogy kíméljem őket, de kimondottan igényelték közben/utána az élvezetet😇🤩

jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak, akiket izgat valamilyen szinten a dolog. Én felnőtt nőként is szoktam időnként kapni a férjemtől a fenekemre. Szintén nem kimondottan durván, meg nem úgy, hogy tartósan nyoma maradjon, csak éppen annyira, hogy érezzem. A férjem amúgy főleg akkor szereti alkalmazni, ha úgy ítéli meg, hogy előtte valami rosszat csináltam. Szóval lehet simán ilyen nevelés jellege is adott esetben. :)
jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!