Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a lányok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok miért szeretik hordani a testhez tapadós nadrágot?

Figyelt kérdés
Ősszel a hosszabb változat, a leggings, melegebb időben meg a biciklis nagy divat a lányoknál. De mit gondoltok, miért szeretik ezt a sokak szerint szexi ruhadarabot?
tegnap 21:53
A kérdező szavazást indított:
Jó benne lenni, kényelmesnek tartják
Szeretik amikor feszül rajtuk
Azt szeretik hogy bevág nekik
Ebből a háromból mindegyiket szeretik
Más miatt
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Szeretnének imponálni az olyan nagy méretű férfiaknak mint én.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert szeretik mutogatni magukat.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ki hord utcán biciklis nadrágot?
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

#3


Aki utcán biciklizik

tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
De nem utcai viseletként, szerintem arra vonatkozott a kérdés. Persze a jópofának hitt, kioktatásnak szánt választ nyilván meg kellett írnod, ügyes vagy na:*
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
A fiúk miért hordanak szűk vagy kivágott nadrágokat? Tök jó lenne ha nem mindig mindenről a szex jutna eszetekbe. Ezek a nadrágok elsősorban kényelmesek, könnyű őket felvenni, takarják az egész lábat, praktikusak, kényelmesek. Divatosak is, sokan hordják őket és rengeteg féle van belőlük. Aki r.banckodni akar, az miniszoknyát vesz fel, meg kivágott felsőt, nem leggingset.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert kényelmes és csinosnak tartják benne magukat.
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Divatosak és főleg egyediek a nike pro nadrágok komolyan? 😂
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Thelonegunman ***** válasza:
45%
Szerintem meg elég zavaró a lányokon a leggings rövid is hosszú is és hogy miért? mert minden megmutat, mutatja a punci formáját, domborulatát, ami nagyon felizgató a férfiak számára ha jön velem szembe egy leggingses lány szemem rögtön puncijára szegeződik, ezt nem hiszem el,hogy a lányok nem látják a tükörben hogy punci vagy vénuszdomb látszik benne, rá tapad
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös pedig a lányok, nők körében nagyon is elterjedt utcai viseletként is. Én is szeretem hordani, azért mert kényelmes és ebben érzem jól magam. Nekem az is jó érzés, amikor az elasztikus anyaga hozzáér a punimhoz.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!