Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 17 cm pénisz valóban kicsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 cm pénisz valóban kicsi?

Figyelt kérdés
Tegnap a buliban ismerkedtem egy csajjal, smároltunk majd váratlanul megkérdezte hogy mekkora a kapitány. Persze nem ezekkel a szavakkal. Meglepődtem a kérdésen, de rávagtam hogy 17. Erre forgatta a szemeit majd szó nélkül lelépett. Bevallom nagyon rosszul esett azóta ezen szorongok, nem is aludtam.
okt. 12. 07:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
#10 Most ledegradálod a nem nagyfarkú férfiakat?
okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez számomra nagy méret, ekkora nem volt még bennem.
okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
#11 Igen. Tudom, hogy nem tehetnek róla, de én nem tudnék velük kapcsolatba lépni.
okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kicsi!

12 nő volt az életemben akivel szexeltem. Az enyém elég vastag is...

1 nőnek fájt ha tövig akartam volna nyomni.

Volt aki a hátam Szét karmolta, volt olyan is aki nem reagálta túl a dolgot(vagy alig érezte vagy csak nem volt ráhangolódva).

Az viszont tuti, hogy ez a méret pont a legjobb!!!

Nekem is 17 cm isteni jókat dugtam már vele életemben.

Nagyon jól lehet vele mindent is érezni.

Látványra sem utolsó ha szopják stb...

A legjobb, hogy nem a túl nagy kategória tehát az esetek túlnyomó többségében lehet vele vadulgatni is.

okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!