Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért kell neki mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért kell neki mindent tudni?

Figyelt kérdés
Miért kell egy nőnek mindenáron tudni, hogy mik a fétisei a párjának. Úgyse csinálná meg, én meg nem fogom ráerőltetni.

#fétis #Mindent tudni akar
ma 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy nem csinálná meg? Valószínűleg pont azért érdekli, mert szeretné megélne veled a te vágyaidat is.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
minek egy ilyen embernek barátnő.... :D
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem arra kíváncsi, hogy mit válaszolsz, hanem hogy miként.
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1es mert már ismerem, egyáltalán nem kenyere olyannak lenni….


2es ha fontos a szex az a baj, ha hátérbe szorítja a férfi az a baj.

Nektek tényleg semmi nem jó.


3as ugyan mit mondtam volna? Mondtam hogy jó így minden.

Azóta meg kérdezgeti hogy de biztos?

ma 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt is vedd figyelembe, hogy az emberek folyton változnak és a szexuális igényük is. Olyan dolgokat élek meg amire 5eve azt mondtam, hogy soha! És nagyon élvezem. Mond el neki nyugodtan, döntse el ő, hogy mit akar veled megélni.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Azért hogy utána mindenféle abberáltnak legyek elmondva? Hát azt biztos hogy nem köszi.
ma 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
5ös vagyok. Megirod priviben mi a fétised?
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hát ha azért mert elmondod a vágyaid és a fétisedet, erre neki az első gondolata, hogy aberrált vagy akkor azért a másik fél fejében sincsen minden rendben.

ma 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!