Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A túl sok mindent bevállaló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl sok mindent bevállaló kéjhölgyeknél honnan lehet tudni, hogy nem narkósak? Egyik-másik ugyanennyi pénzért fele ennyit sem vállal, akkor nekik miért éri meg?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Téged ez miért érdekel? Felhúzod a gumit, megdugod, kifizeted, távozol. Máshoz nincs közöd.
2017. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először is, én nem megyek prostihoz, inkább őt hívom hozzám. Másodszor pedig éppen ezért közöm van ahhoz, hogy nem-e drogos.
2017. szept. 17. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tom. A legmegbizhatóbb 2 db oldalon nagyjából egységesek az árak. A pesti lányoknál, nőknél 12 e 30 perc, 15 e egy óra. Nagyjából annyi a különbség, hogy az extrák ingyen vannak e, vavy + 5 ezerért. (Utóbbi a gyakoribb.
2017. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ő távozik. A többi ugyanaz.
2017. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz túl sok minden alatt?


Amúgy a csaj órabére, főleg attól függ, hogy ő mennyire tartja magát jónak. Általában egy 18 éves csaj drágább, mint egy lelakott 30-as. Egy bomba test, szintén drágább mint egy átlagos. És ez kombinálódik is. egy 18 éves, tökéletes testű szexistennő simán elkér 20.000-et egy órára. Egy 28 körüli, átlagos adottságokkal rendelkező csajt kifoghatsz 15-ért. De persze számítanak a vállalásai is, amik gyakran vagy nevetségesen kicsik, vagy kamuk. Sok lány olyan alap dolgokat sem enged, mint pl 69, de cserébe általában olcsó. Viszont voltam olyan csajnál, aki első kérésre az arcomra ült, és még a popsiját is szétnyalhattam. Igaz, ő meg is kérte az árát, 25.000 volt nála egy óra. Szóval a tarifa több-mindentől függ, és nem ennyire egyszerű megmondani, hogy miért is annyi, amennyi. Azt viszont nem hiszem hogy narkóznak, én még egyikőjükön sem vettem észre, pedig tudom milyen amikor valaki "be van narkózva". Sok lány pedig külön kiírja az adatlapjára, hogy nem fogad alkohol vagy más tudatmódosító szerek hatása alatt álló személyt, sokan romákat és négereket sem.

2017. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" éppen ezért közöm van ahhoz, hogy nem-e drogos" Kifejtenéd, hogy miért?

Egyébként lehet, hogy csak nagyon hajt, több pénzt akar összeszedni. Lehet, hogy nem csak egy ujabb pár cipöt akar, hanem valamiért éppen sok kiadása van. Miért érdekel ez téged?

2017. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A drogos szóval van itt a baj. Nyilván a durva függőre gondolsz. Amúgy ha használ valamit random az tökmindegy. Vagy az is ha füvezget. Szerintem.


Szóval a kérdés úgy lenne értelmes, hogy hogy szűrsz ki egy nagyon szétcsúszott csajt az adatlap alapján. Szerintem sehogy.

2017. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy része cuccozik vmit. Máshogy nem birják. Ráadásul a "két szakma" eléggé egybeforr és összeköttetések vannak.
2017. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kis budai bordélyvilág című könyvben olvastam, hogy akik ilyen hardcore dolgokat bevállalnak, azok drogoznak.
2017. szept. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!