Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sok biszex nő miért él heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok biszex nő miért él heteró kapcsolatban heteró férfival, ha hosszú távon nem fog tudni megkapni tőle mindent?

Figyelt kérdés
Előbb-utóbb a biszexek elkezdenek erősen a saját nemük iránt is vonzódni és úgysem bírják ki, hogy ne menjenek félre. Lehet itt álmodozni hármasozásról, de a legtöbb biszex nő, amikor nőre vágyik, akkor 100%-ban csak rá szeretne koncentrálni és nem arra, hogy a pasija ügyetlenül taszigálja hátulról, miközben ő szeretné normálisan élvezni a másik lány szeméremajkainak ízét.
2023. okt. 22. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Húha, tegyünk rendbe pár dolgot. Az, hogy biszex vagyok, nem azt jelenti, hogy mindkét nemmel szexelnem kell, mint egy ösztönállatnak, különben megzavarodok. Sokkal inkább azt jelenti, hogy mind a két nemmel el tudok képzelni kapcsolatot, boldog tudok lenni férfival és nővel is. Teljes mértékben monogám vagyok, tökéletesen kielégít minden szempontból az adott párkapcsolat. Ha nem így lenne, nem lennék a párommal. Ha pl a pasim ügyetlenül taszigálna, nem lennék vele, ennek semmi köze a biszexséghez.Egy férfival élel együtt évek óta, mert beleszerettem. Nem érzek késztetést rá, hogy félre menjek nővel. Teljes baromság amit írtál a hármasról írsz, meg összességeben az egész témáról.
2023. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fiatal vagy és naív. Előbb-utóbb úgyis feltamad benned a vágy, minden biszex ilyen.
2023. okt. 22. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Abszolút osztom 1es véleményét. 8 éve vagyok házas, 15 éve ismerem a férjem, es 40 vagyok.

Szerintem itt zárjuk is le a troll kérdést, értelmét vesztette.

2023. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: akkor nem igazi bi vagy, csak divat leszbi voltál.
2023. okt. 22. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Jelentettem a hülye "kérdésed". Jó lenne már eltakarítani innen ezeket az egyértelműen provokatív megnyilvánulásokat. Teljesen tönkreteszik az oldalt.
2023. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fáj az igazság? Egy bi nő vagy férfi nem képes a monogámiára, csak ha természeténél fogva elfojtja a vágyait.
2023. okt. 22. 17:26
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
A polkorrekt szó lemaradt 🤡
2023. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te miért tudod jobban mindenkinél, hogy mire vágynak? Ne abból indulj ki, hogy nem marad meg melletted senki.
2023. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves (mesterséges un)intelligencia! Ha legalább beszédstílust váltanál, nem lenne olyan unalmas a kekeckedésed. Az önismétlésed kérdésről kérdésrem hetek óta meglehetősen fárasztó, értelmetlen, és feleslegesen rabolod számos értelmes, normális válaszoló idejét. Tudja, akinek szól, hogy neki szól.


Annyit elárulok, hogy az egyestől kilenceig terjedően egyik kommentelőnek SEM szól a válaszom. Köszönöm a bizonyos troll megértését.

2023. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszélsz utolsó. Ez az első ilyen kérdésem, de te biztos jobban tudod, mint én. Amúgy meg ku.rva szánalmas, hogy ennyire ismered a gyakori kérdéseit :D


Életed mikor lesz?

2023. okt. 22. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!