Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik kedvelik a többes szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kedvelik a többes szexet azoktól kérdezném?

Figyelt kérdés
Melyik az izgatóbb felállás, az egy férfi két nő, vagy az egy nő két férfi, és mitől találjátok ezeket izgatónak?

ma 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tudok dönteni a kettő között. Mindkét felállás nagyon jó. Bár szerintem a 2-2 a legjobb.

Attól ahogy a három (négy) ember összedolgozik a szex közben a nagyobb gyönyör érdekében.

ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi inkább a 2 lányos verziót szoktuk,amúgy mindkettő jó,feltéve ha a pasik nem undorodnak egymás esetleges érintésétől,mert akkor nincs értelme.L
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó a maga nemében, mindkettő másért jó. A 2 pasi dupla élvezet akár egyszerre 1 vagy egyszerre mind 2 helyen. A plusz lány pedig egy kicsit érzékibb selymesebb.
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egy nő (párom) két férfi!
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kisördög1 ***** válasza:
Van aki az egyiket, van aki a másikat preferálja. Erre nem lehet általánosan kimondani hogy egyik vagy másik a jobb és ez persze függ a résztvevőktől is.
ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Egy időszakban voltam olyan társaságban ahol mindig a szex volt a téma, és ott mentek az orgiák (nem olyan extrák azért), de a nőket hármasra csak úgy lehetett rávenni, hogy 2L 1F.

Egyébként, egyik nő se szereti a 2F 1L felállást (persze egy-két kivétel mindig lehet), mert annyira nem bírják, hogy egy farok a popó lyukukban a másik meg a puncijukban, és lehet mondani, hogy ez nem feltétlen kell, de a vége úgy is ez lenne az ilyen felállásnak.

ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
#6 Egy 2F-1L nem jelent egyből DP-t. Lehet egy nő úgyis két férfival hogy közben nincs DP.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

#7

"... egy farok a popó lyukukban a másik meg a puncijukban, és lehet mondani, hogy ez nem feltétlen kell, de a vége úgy is ez lenne az ilyen felállásnak."

ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es tervezitek is,párod hogy reagál reagált ?
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz DP, azt én pasiként se szeretném. Legfeljebb DPP. De lehet felváltva is dugni.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!