Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyektől kérdeznék, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyektől kérdeznék, akik szoktak análszexelni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy számotokra meddig kellemes az análszex?


Vagy van egy bizonyos időtartam - mondjuk 10-15 perc - ami után már kellemetlenné válik az anál?


Esetleg más tényező teheti kellemetlenné?



júl. 28. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát nincs konkrét időtartam van hogy fél óráig is bírom és jólesik, inkább attól függ a fiú meddig bírja


Csak az teheti kellemetlenné ha bénán csinálják

júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincsen kifejezetten idő korlát. Van egy idő amiután már nem jó és akkor váltunk
júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt még hogy olyan hosszan tartott volna hogy kellemetlen legyen vagy fájdalmas. Biztos van már az amikor túl sokáig tarthat de nálunk szerintem 30 perctől nem szokott tovább tartani mikor a popsimban van párom.
júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Akkor lehet kellemetlen az eleje, ha nincs megfelelően előkészítve a terep

Olyan sokáig meg még nem kaptam oda, h fájjon

júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nálam 5-10 percig tart és popsimba lövel.Ugyhogy nem tart sokáig annyira,hogy rossz legyen.
júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne tudok időt mondani meddig tart, nagyon kb 10-15 perc lehet. Ha popsi szex van, akkor már Ida is megy el, és nekem végig kellemes érzés.
júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt meg olyan pasival dolgok aki 15 pernek tovább bírta volna a popsimban:p
júl. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer sem mértem még stopperrel az eltelt időt, szóval órát, percet nem tudok mondani. De az általános tapasztalat az, hogy a pasik kevésbé bírják, mint mi, úgyhogy ha idő előtt kell abbahagyni, az általában a pasi miatt van. Persze nem azért, mert kellemetlen lenne, sőt, inkább túl jó érzés neki, és egyszerűen nem bírja visszatartani. :)
júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Van itt olyan lány, aki csak análisan csinálja?
aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!