Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz a lányokhoz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz a lányokhoz szól a kérdés, akik remdszeresen análszexelnek.Nem szàmít, gyakran vagy ritkán teszik. Miért teszitek?

Figyelt kérdés
A párotok kedvéért teszitek, mert tudjátok neki jó, és meghozzátok érte ezt az áldozatot, vagy nektek is szexuális élvezetet , izgalmat jelent, nem orgazmusra értve. Ilyenkor ingerlitek a csiklótok, esetleg így van orgazmusotok?
júl. 4. 04:36
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert jó. Igen, a csiklót is ingerelni kell közben, pontosan úgy, mint a hüvelyi szexnél is. Igen, orgazmus is van.
júl. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert imadom
júl. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én imádom az anált, de csakis úgy ha két farok van. Szóval igazából a pasim hoz áldozatot, hogy rendszeresen kell még egy pasi mellé. Eleinte izgatta is, most már ellenne anál nélkül is, de mivel én imádom, így kell!!
júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, a lányok nagy resze a hapsi miatt teszi meg, és számára nem nyújt örömöt.
júl. 4. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg egy szexkapcsolatom van heti 2-3 alkalommal vagyunk együtt és minden második szexnél van anál is. A pasi nagyon szereti és nekem sincs vele semmi bajom. Igazából élvezem én is pluszban az nagyon izgató számomra mennyire oda van a popsimért. Közben izgatom a csiklóm így mindig van orgazmusom is. Elsőnek előző barátommal voltam együtt análisan. Ott kétszer előfordult hogy csak az análtól elélveztem.
júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezeket jó hallani. 😀😀😀
júl. 4. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Más érzés, amikor a pasi azt a lyukat dugja. Nem feltétlenül jobb, de nem is rosszabb egyáltalán, egyszerűen más teljesen. És persze, hogy lehet élvezni ezt is, különben nem csinálnánk. A másik része, ami még izgalmassá teszi nagyon, az pedig a tudat. Az, hogy nem ez a normális módja az együttlétnek, a pasinak nem oda kéne betennie elvileg, mégis hagyod neki. Szóval kicsit ilyen perverznek vagy ribisnek érezheted magad tőle.
júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos ingerelni a csiklót, élvezem és kész a popószexet
júl. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!