Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerrel vagy anélkül szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel vagy anélkül szoktatok análszexelni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Akik gumi nélkül csinálják, nem félnek hogy összeszed a farkuk valami fertőzést a csaj popsijában? Mégis csak tudjuk, mi szokott ott távozni nap mint nap és egy mosás még nem garantálja, hogy teljesen tisztára sikerül...

2023. okt. 9. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Óvszerrel mindig!
Óvszer nélkül csakis!
Hol így, hol úgy...
46 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Ök adogatják a csajoknak a fertozest. A pasikon általában minden tunetmentes,a csajoknak meg folyása lesz
2023. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Én háromszor csináltam seggbe. Páromnak néha komolyan néha olyan félviccből mondtam hogy azért jó lenne kipróbálni a másik lyukat is.


Aztán amikor eleget ittunk, nem hányásig de mar azért könnyebben elbotlottunk a küszöbön kicsit pirosabb arc. És akkor ő mondta miközben hátulról dugtam. A farkam felállt a viszont kicsit érzéketlenitett az alkohol. Akkor mondta, hogy dugjam be neki oda, hát még akkor is gondolkodunk a gumin de aztán mégse hát AIDSes az nem leszek hát nagy baj nem lehet. Annyi volt az előjáték hogy miközben a punciját dugtam benyálaztam a kezezemet és lassan ujjaztam picit de nagyon kevés ideig aztán ment be a farkam. lassabban járt mint a punciban de betoltam tövig.


A másik hasnolnó alkalommal még mondta is hogy durvábban durvábban akkor úgy visszakérdeztem többször is hogy biztosan mondta hogy csináljam már hát úgy dugtam ahogy tudtam még szopott is volna utána. De azért volt bennem annyi hogy mondtam neki, hogy szerintem az talán egészségtelen. Szóval igen, az áldott jó szívem miatt nem voltam még seggből szájba pedig majdnem összejött :D

Azt hozzá kell tennem hogy azért ez a durva seggbe kúrás után fájt szegénykémnek napokig. úgyhogy ilyen nem is nagyon lesz többet mármint hogy ilyen eszetlenül

2023. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább óvszerrel. Nem fertőzést szedsz össze, hanem "sima" emésztőbacit, ami az emésztőrendszerben nem okoz galibát, de ha a húgyutakba kerül ott már igen. Aki érzékeny rá, annál csinos kis alsó húgyúti fertőzés lehet a vége.
2023. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Óvszer nélkül csináljuk, de csinálok anális szex előtt beöntést.
2023. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem azért van több az óvszer nélkülin az szavazáson, mert persze a szokásos vaginális közösülésnél is elronthatja a hangulatot az óvszerrel vacakolás, de egyrész sajnos sokakban csak az van hogy jaj nem akarok gyereket és a betegség eszükbe se jut. És a legótvarabb rib4ncba is képesek berakni úgy hogy majd kihúzzák.

És az meg ugye egyértelmű, hogy a gyerektől ilyenkor nem kell félni.

De ami szerintem a leginkább közrejátszik(kivéve persze ha melegekről van szó akiknél ez a normális) hogy főleg a nőknek akiknek ez tetszik azoknak valószínűleg nem a fizikai öröm hanem a tudat hogy igen most mocskos vagyok és bűnös és talán jól esik egy kicsit rib4ncnak érezni magát olyankor mittudomén, na és ezt az érzetet aztán nagyon el tudja rontani az, hogy na akkor most viselkedjünk felelősségteljesen és húzzuk vagy húzassuk fel azt az óvszert.

2023. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

A bátor pasik nem félnek az E-coli fertőzéstől

Ugyan is az beöntésnél sem szűnik meg

2023. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Pont az az egyik jó benne, hogy nem kell óvszerezni.

Ha megmossa utána magát a férfi szappannal, és pisil, nem számít.

2023. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindig gumi nélkül. Kimosom előtte, ő meg megmossa utána. Ilyen egyszerű. 26L
2023. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Itt nincs, de a rosszlányokon bőven akad 🤣
2023. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Óvszerrel a krvákat dugjuk nem a csajunkat/szeretőnket.
2023. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!