Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes előre szólnia a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes előre szólnia a csajnak, ha a srác körül van metélve?

Figyelt kérdés
Csajok! Amikor voltatok már körülmetélt sráccal, ő előre szólt nektek erről vagy már csak az ágyban vettétek észre? Mennyire volt meglepő? Érdemes előre szólnia a srácnak ebben a helyzetben vagy egyáltalán nem kell ezt előre mondani?

tegnap 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha volt szó szexről akkor igen.
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges erről beszélni. Nyugaton elterjedt nálunk, ha nem vagy zsidó, akkor valószínű eü-s műtét volt. Külföldön több csaj preferálja a körülmetélt dákót.
tegnap 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jelentősége.
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam ilyen férfival, nem szólt előtte, pillanatra meglepődtem de amúgy ugyan úgy működik minden mintha nem lenne metélt, szóval nem igazán érdekelt.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez semmit nem nyom a latba, felesleges szólni... Mondjuk annyi jelentősége van, hogy én jobban szeretem a metélt farkat :D de persze a fitymással sincs gond.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Totálisan lényegtelen információ. Előre meg pláne - a nők alapból offolják azokat akik a farkukról kezdenek el beszélni.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, mivel nagyon érzékeny vagyok egy fikarcnyi kis bacilusra is. Bár párom azért nem merem erre rábeszélni, hisz az ő farka. :)
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!