Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nálam fiatalabb srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nálam fiatalabb srác, aki egyébként a barátjának tart, szeretné velem kipróbálni a felcsatolhatóst, érdemes lenne belemennem?

Figyelt kérdés
Nem, nem kamu kérdés, és igen, tényleg nő vagyok. Engem is izgat ez a játékszer és a használata, de nehéz normális partnert találni, akivel megélhetném a fantáziámat, gyanítom, hogy ezzel ő is így van. Kifejezetten ezt a dolgot hozta fel többször, hagyományos szexet elvileg tőlem nem akar, merthogy barátok vagyunk (én sem teljesen értem a logikát abban, hogy akkor a strap-on miért fér bele), de tudom, hogy vonzódik a nőkhöz. Mit tennétek a helyemben?

tegnapelőtt 02:06
A kérdező szavazást indított:
Mehet.
Mehet, de valószínű, hogy történni fog más is.
Nem jó ötlet, mert lehet, hogy megsínyli a kapcsolat.
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha fontos nektek a barátságotok, akkor szerintem ne. Akkor qrassa magát seggbe férfival, hogy kiélhesse a bi/homo vágyait.
tegnapelőtt 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk, ha neked ez belefér és szeretnéd kiélni rajta ezt a vágyadat akkor csináld. Nagyon figyelj oda előtte a tágításra és használj sok síkosítót. A srác részéről meg javaslott előtte a beöntés, hogy tisztább legyen belülről.
tegnapelőtt 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Próbáljátok ki, ha mindkettőtöket izgatja. Az úgyis később fog kiderülni, hogy miért vágyik rá: Biszex, sub hajlamú, vagy csak szereti, ha izgatják a prosztatáját.
tegnapelőtt 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Ez aztán barátság !!

Szexelni nem tud, nem áll fel neki??

A te szellemi képességed meg már meg se kérdezem.

tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Törd be rendesen. Egyenesitsd ki a kanyarulatait egy 30 centissel.
tegnapelőtt 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Éljetek meg minél többet a szex varázsából!
tegnapelőtt 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Téged izgat, ő szeretné. Mi itt a kérdés? Csináljátok!
tegnapelőtt 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindketten jónak találjátok, mehet.
tegnapelőtt 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Én azt tudom, hogy a helyében nem csak ennyit szeretnék tőled... De kíváncsi lennék rá, hogy hogy csinálod. Persze velem, nem vele. :D
tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ember a barátjától semmit sem tagad meg!!!

Tudod?!

tegnapelőtt 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!