Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 3 hete összejöttem,viszont vannak problémái dolgokkal a szexben amiket nem tudok hova tenni.

Felhozta hogy milyenek voltak az előző barátnői,és hogy én nem viselkedem úgy mint ők szex közben.

Mert ők kezdeményeztek nála és nyögtek állandóan stb…

Nekem egy kapcsolatom volt eddig,volt intimitás de nagyon rossz élmény volt nekem.

Miért hozza fel milyenek voltak?

Egyébként elmeseltem a baratnomnek és o eleve nem szimpatizál a fiuval több ok miatt sajnos,ez meg még rá rakott nála és össze vesztünk miatta..


ma 09:37
 1/10 A kérdező kommentje:
én 18 éves ő meg 19éves.
ma 09:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan azért mert nem szeret eléggé és az a fontos neki h neki legyen jó s nem neked. Olyan pasi kéne neked aki segít feldolgozni a negatív tapasztalataidat és segíteni abban hogy jobban élvezd. De ő még egy kisfiú. És ezt nőként mondom neked aki 27 évesen màr volt néhánnyal és rosszakkal is sajnos
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért szeretne már hozzam költözni?Ez az egy ami össze zavar.
ma 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nőként mondom, az jogos a részéről, hogy szeretné azt érezni, hogy te is kívánod őt, te is kezdeményezed a szexet, nem mindig neki kell, mintha te nem is akarnád. Érted. Viszont ha neked valami trauma miatt nem megy ez, akkor járj egy szakemberhez, aki segít feldolgozni.
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem részletezted ki. Talán menekülne a családja elől és kényelmesebb neki máshol élni. Még ez nem jelent szerelmet. Ha szerelmes lenne szóba se hozná az exeit...
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4es

De csak 3x voltunk együtt szexuálisan.

ma 09:49
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
#6 és amúgy nem adsz ki hangot szex közben? Nem nyögsz meg semmi? Megmondom őszintén ez nekem is fura, én mindig nyögök az élvezettől :D Lehet azt hiszi, hogy nem élvezed.
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy menjen vissza az elozo csajaihoz
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Azért hozza fel mert azt akarja tőled is. Ne kezdj el színészkedni, dobd ki. Az összeköltözést meg felejtsd el. Pláne ilyen hamar.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják azt hogy ebből sose lesz egy fergeteges szerelmi kapcsolat, de még csak jó se.
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!