Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopás közben a csajom kivette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás közben a csajom kivette a szájából a spriccelő farkam?

Figyelt kérdés

Ez normális?

Hogy lehet egy ilyen traumát feldolgozni, ott voltam egy spriccelő farokkal és csak úgy kivette a szájából, nagyon rossz érzés volt.



ma 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Most már tudod, hogy mire képes. Legközelebb fogd meg a fejét és húzd rá. Nem lesz traumád.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A legnagyobb jóindulattal azt kívánom neked, hogy ennél nagyobb "trauma" soha ne érjen.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Te szegény... Én a szemedbe is köptem volna a saját spermád! 😂
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom vagy nem szóltál neki róla, hogy el fogsz menni, vagy eleve meg sem volt beszélve hogy hova mehetsz el. Illetve én is voltam olyan pasival (első alkalom volt ráadásul) akinek olyan hányás ízű volt a cucc a sok kávétól meg fűszeres kajától, hogy utána több mint egy óráig csikart a gyomrom tőle. Szóval én sem szoktam lenyelni sőt szájba se engedem, és eddig senkinek nem volt ezzel baja. De verd ki nyugodtan egy pohárba és húzd le, utána meglátjuk de kivennéd-e a szádból.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltétek hogy mehet a szájába? Lehet neki nagyobb trauma volt


Másrészt nekem az elején volt egyszer h épp akkor néztem fel mielőtt elment, mert annyira nem éreztem hol tart, úgyhogy már csak azt láttam hogy folyik. Utána nyaltam le

ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

AZ biztos hogy az egyik legszarabb érzés.

AZt a pár másodpercet már kivárhatja.

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lámlámnahát ***** válasza:

#3


nagyon remélem, hogy ezt nem nő írta.

ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!