Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már részed igazi, földönt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed igazi, földöntúli szeretkezésben?

Figyelt kérdés
Elmondanád, milyen volt? Kivel volt? Párkapcsolat, egyéjszakás, szerető, férj? Olyanra gondolok, ami igazán érzéki, amiben teljesen eggyé válsz a másikkal, és oltári szerelmet érzel 🥰
ma 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert nem raboltak még el az ufók hogy análizáljanak 😃
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én csak földi emberekkel voltam.
ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Volt ilyen, a szerető volt..Nem szerelmet,kielégülést éreztem utána, és hogy bármikor csinalnám
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Volt. Nem lehet elmondani, milyen volt. Csodálatos. Békességet, megnyugvást éreztem, végtelen boldogsággal együtt. Igazán szerelemmel szerettem, minden éjszaka minden pillanata szép volt vele. Párkapcsolat volt, imádtam őt, imádtam ránézni is. A mosolyát látni, a szemeit. Minden apró részletére emlékszem. Legjobban a kezeire, mert mindig azt simogattam. Meg a mosolyára, ahogy lett egy ránc az arcán, amikor mosolygott. De elhagyott és nem tudom, lesz-e valaha még ilyenben részem. Nagyon szép emlék, sokszor gondolok rá.
ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Bizonyos anyagok hatása alatt volt
ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Volt, egy jóval fiatalabb szexpartnerrel. :)
ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyet hogy kell elképzelni? Hogy kezdődik?
ma 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!