Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Katy Perrynek tényleg földöntú...

Katy Perrynek tényleg földöntúli szépsége van?

Figyelt kérdés
Csak mert a starity.hu így ír róla, minthogy földöntúli szépsége van.

szept. 6. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát, nem mondanám:

[link]

szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek mást jelent a “földöntúli szépség” jelző.
szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
#1 Katy Perry valóban nem egy földöntúli szépség, de sminktelen képekkel támadni nagyon gonosz dolog, mert smink nélkül a Földön valaha élt legszebb nő is ronda. Bocsánat.
szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mindenkiről lehet előnytelen képet csinálni. Itt is ebben, amit az első linkelt volt több, amin szerintem kifejezetten szép volt meg olyan is, ahol nem látszott rendesen az arca.

Szerintem amúgy szép nő. Földöntúli szépség szerintem nem létezik. Sok szép nő van, de mindegyikben lehet találni valami olyan külső vagy belső vonást, ami nem tetszik. Egy tökéletes nő pedig ijesztő lenne szerintem.

szept. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Kvára nem
szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
3-as nálad valami nagyon félrecsúszott. Már hogyne lehetne valaki gyönyörű smink nélkül? Katy Perry is kifejezetten szép.Ennyi erővel az összes férfi ronda, mert nem tüntetik el a hibáikat sminkkel.
szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
#6 Objektíve nézve egy nő sem szép smink nélkül. Bocsi, tényleg nem akarok senki lelkivilágába beletaposni. A nőkben ráadásul erősebb hormonális változások miatt rendesen ki is ül az arcra. De ezt tudnod kéne, gondolom nő vagy.
szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
7-es nálad az valaki nem tökéletes az egyenlő azzal, hogy ronda. Én elég sok nőt ismerek, aki smink nélkül is szépek olyanokat is, akiknek szinte nincsenek is bőrhibái (nem mintha ettől függene, hogy ki szép). Egyébként meg korszakonként változik, hogy mit látunk szépnek. Voltak olyan korszakok amikor a nők nem sminkeltek mégis szépnek látták őket. Manapság persze csak az agyon sminkelt, retusált nőket látják sokan szépnek. Szerintem már az is elég durva, ha valaki egy átlagos lányra azt mondja, hogy ronda, de hogy egy nőt sem látott soha szépnek az nagyon furcsa.
szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

Smink nélkül nincs szép nő. Ennyi. Ennyit írtam.

Nem, nem szépek smink nélkül. Nincs szép nő smink nélkül. Rengeteg gyönyörű lányt láttam, aki smink nélkül úgy nézett ki, mint egy gonosz banya hatalmas karikás szemekkel. Már bocsánat.

Sminkkel rengeteg nő szép. Megszámlálhatatlan. De anélkül egy sem. Nem kell szépíteni. Nem azt írtam, hogy nincs szép nő, meg hogy az átlagos az ronda. Nem értem hol írtam ilyet?!.

Ma már más kor van. Mindenkinek egekben van az ingerküszöbe. Nem kell meglepődni.

szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!