Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van barátom de a koliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátom de a koliban lecumiztam egy másik srácot az tényleg nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
A srác azt mondta.
tegnap 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"a srác azt mondta" 😁😁😁


Biztos igaza van. Bár inkább a barátodtól kellett volna megkérdezni. Szerintem ha őt lecumizzaas nő az sem lesz az ezek szerint.

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha a szádba élvezett és lenyelted, akkor nem megcsalás.
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha más az irányítószámotok, akkor nem az! :)
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Wooow, te lány mibe keveredsz bele.. de igenis megcsalás, szereted te egyáltalán a barátod?hogy ilyeneket csinálsz a háta mögött.. remélem azért volt benned annyi, hogy elmondod neki.. persze hibázik az ember dee tanulj a hibáidból, és ne menj más szava után, megcsaltad a barátod.
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez bizony megcsalàs. Vagy elmondod neki vagy titokban marad, bàr ha egyszer megtetted el fogsz csàbulnk ismét ìgy én azt javaslom hogy hagyd ott szegény srácot te pedig éld ki magadat. Cumizz le még 1-2 srácot dugj velük , erről szól igazából a kolis lét.. szép időszal ez élvezd ki! :) Ha majd kicsit érettebb leszel lehiggadsz és akkor lesz normális kapcsolatod ahol nem fogod megcsalni a baràtodat. Remélem segítettem
ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És ez neked miért érte meg? Kielégíteni egy másik fiút, a barátod háta mögött.


Mondjuk az látszik, hogy buta vagy. Mindegy, sikered mindig lesz, mert a fiúk is és később a férfiak is, az olyan nőket szeretik, mint te vagy.

Buta és mindenre kapható.

ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!