Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Megcsalásnak számít ha párom rokonával? Egymás előtti maszturbálás? Túl sok volt a pia s nem bírtuk nőként.

aug. 7. 08:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Nalam beleferne, ha elmeseled otthon. En 44 eves ferfi
aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Igen...

Hiperszex nőként még ittasan is a páromat kívánom, sőt meg vagyok kattanva érte. Eszembe nem jutna ilyen, hogy mással elvonuljak masztizni.


Lehet el kellene gondolkodni, hogy szereted-e,el vagy-e köteleződve vagy jó-e a kapcsolatotok?

S tenni érte vagy elene ha off.

aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Ki volt az a rokon? Párodnak kije?
aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem szamit annak
aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Úgy bírom mikor azt hiszik, hogy a pia mindenre mentség. Akkor.megiszok egy felest, megdugom a húgod, meg az anyukád. De ne haragudj, a pia tette ezt nem én.
aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem mentség, hanem ok/magyarázat/indoklás. A kettő nem ugyanaz.

Az alkohol módosult tudatállapotot eredményez, befolyásolja az ítélőképességet (azt a bizonyos józant), a gátlásokat, nyugati pszichológiai fogalmi keretek közt magyarázva: oldja vagy megszünteti a felettes én korlátozó működését, szabadabb utat ad a testi vágyaknak, az ösztönöknek, azok kiélésének.

Ha azt mondom, ittas voltam, ezért tettem vagy mondtam ezt és ezt, az nem azt jelenti, hogy bocs, nem tehetek róla, a pia az oka, hiszen pont, hogy tehetek róla, én ittam meg. Csak jelzem, hogy mi állt a tettem hátterében, amit tiszta tudattal nem tennék meg (más meg éppen tiszta tudattal is – mert neki máshol áll az erkölcsi mércéje, a felettes énje más szinten van).

aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azt mondanám, hogy a párod tudta és beleegyezése nélkül történő bármilyen szexuális vagy intim cselekvés valaki más társaságában annak számít...bár itt árnyalja a képet, hogy végül is nem értetek egymáshoz...

De akkor is fura...

aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nőként maszturbáltál egy másik nővel?

Szerintem ez senkit sem zavarna. Aranyos.

aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
#6 Tehát csak a gátlásaid fognak vissza, hogy megbocsáthatatlan dolgot tegyél. Ez egyre szarabbul hangzik.
aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Gátlás = a felettes én korlátozó működése az ösztönén felett. Nevezhetjük erkölcsnek, lelkiismeretnek, kultúrának is. Olyan norma, ami megGÁTolja a bennünk lévő ösztönén korlátlan, szabad működését. Ezért nem veszünk el bármit, amire vágyunk, ezért nem bszunk meg bárkit, akit megbsznánk, ezért nem oltjuk ki más életét.
aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!