Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalásnak számít ha megmuta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha megmutattam a fenekem egy felesz vagy merszen ahol volt két fiú is? Mondjam el a pasimnak?

Figyelt kérdés
Egy kissebb házibuliban üvegeztünk, 4 lány volt és két fiú, és kaptam egy olyan feladatot, hogy az egyik barátnőm huzza le a nandrágom és a bugyim és négykézláb csapjon rá 3x a fenekemre. Ez volt a legdurvább amit bevállaltam, de nem értem egyik fiúhoz se, ők se hozzám. Szerintetek ez megcsalás? Mondjam el a barátomnak? 18L

aug. 21. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát megkell hagyni hogy nem vagy egy nagy IQ-val megáldva.

Nálam biztos hogy vége lenne ha mutogatod a segged és a puncid rajtam kívűl bárkinek is.

AMúgy ez olyan hülye gyerek játék csak.

aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem szoptad le őket?
aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem számít megcsalásnak de ne mond el jobb a békesség.
aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen
aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném megcsalásnak, de elég retardált dolog.
aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem megcsalás. Ebben semmi extra, aki belemegy egy ilyen játékba az nem szégyenlős, mi is voltunk ilyen játékban (igaz fiatalon) én is elővettem a farkam, meg a lányok is mutattak (széthúzott!) puncit, ez ilyen játék.
aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem megcsalás, de elég nagy redflag, elgondolkoznék hogy szükségem van-e ilyen barátnőre.
aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megcsalás szót használnám, viszont elgondolkodnék rajta, hogy tényleg ezt várnám-e a páromtól.
aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Pasid nem az eszeder van veled vszinuleg...
aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Annak számít, de el ne mondd, minek bántanád csórit!
aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!