Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők van olyan hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők van olyan hogy a pasi annyira szexi, hogy mehet vele gumi nélkül is? mondat hogy a gumi nem muszáj, vagy nem volt, de beválaltad, mert nem akartad kihagyni? lett következménye, és mi volt az? röviden vagy hosszan azért foglaljátok össze

Figyelt kérdés
pasik nektek volt, hogy a csaj mondta hogy a gumi nem muszáj, vagy váratlanul bele ült? mi lett belőle, több is volt. röviden vagy hosszan azért foglaljátok össze
ma 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Kb.10 éve történt. A főnökömmel feküdtem le gumi nélkül. Negatív következménye nem volt.

Nagyon tetszett, jóképű férfi volt.

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Volt már egy párszor ilyen.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Párom lehúzta rólam a gumit , mondván ez ide nem kell .

Majd azt kérte hogy élvezzek a puncijába , mert azt nagyon szeretné.

Belé élveztem , majd néhány hét múlva mondta , van számomra egy meglepetése . Mi az ? - kérdeztem tőle .

Még párom így válaszolt : Terhes vagyok .

ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem volt ilyen, azért kell a gumi, hogy me legyek terhes, és jobb esetben a partneremnek is ez az érdeke mert nem akar gyereket tőlem. Különösen ha alig ismerjük még egymást. Tök mindegy mennyire szexi vagy mekkora csődör valaki, a saját egészségem (fizikai és lelki) egyaránt fontosabb mint egy egyszeri szex.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 ez komoly, vagy a vágyálmadat írtad le? utána többször is szexeltetek, mi lett a vége. neked ez bejött. ő előre eltervezte te pipa lettél, mit szólt mikor kérdőre vontad? meséld el a teljes sztorit
ma 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!