Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csúszott már ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csúszott már ki a szátokon olyan mondat szex közben, amit később megbántatok?

Figyelt kérdés
ma 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
azert az ocsed jobban birta XD
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es ezt komolyan mondtad neki? :D
ma 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer káromkodtam, akkor nem , picivel utána fura volt, ez tényleg én voltam érzés fogott el.
ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Azt mondta, hogy szeretlek. Várta a választ, pedig tudta hogy másba vagyok szerelmes. Végül megsajnáltam és azt mondtam: - Én is.


De mit mondhattam volna miközben épp tövig volt bennem? Ő hozott ilyen helyzetbe.


De akkor se kellett volna ezt válaszolnom, mert nem szerettem. Főleg emiatt szakítottam. Borzasztóan fájt azt hazudni, hogy szeretem miközben épp szerelmi bánatom volt. Igazából annak örült, hogy bánatom van. Megundorodtam tőle.


De nő vagyok, nem lány.

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Más nemzetiségű volt a srác. Beszélem azt a nyelvet is, de nem tökeletesen.

Egy éjszakás kaland, a harmadik menet közben éppen lovagoltam rajta és azt akartam mondani, hogy "megfulladok", de véletlenül azt mondtam neki, hogy "férjhez megyek" (1 szótag az eltérés a két szó között)

Csak másnap esett le, hogy mi csúszott ki a számon...szerencsére nem pánikolt be. :)

ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!