Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszaxais férfiak közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibacsa kérdése:

Heteroszaxais férfiak közös zuhanyzaskor miért pillantanatanak egyből másik ,a többi férfi peniszere?

Figyelt kérdés
Észrevettem ,,én is ,de semmi szexuális tartalama nincs,,és észrevettem másferfiak is egy pillantást vetnek a péniszre

#zuhany #pénisz #Heteroszexualtias
ma 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Amiért a nők is megnézik a másik nő mellét, hátsóját - szimpla felmérése a "konkurenciának".
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek megnézik egymást, semmi rossz nincs ebben
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 annyira imádom, hogy a nőket folyton versenyző emberekként írod le. Mikor a férfiak versenyeznek folyton a péniszméreten... Hány kisfarkas és hány kismelles kérdés van kirakva? ;) na ugye, hogy kismellesből szinte nincs is? Ha persze nem egy férfi kérdez róla :D


Amúgy kérdező, ez annyira természetes... Ilyenkor odapillantunk a másik nemiszervére.. nem feltétlenül felmérik. Ez vonzza a tekintetet. Nem mindenkinél, de sokaknál. Én is megnézem a meztelen nőket, nem konkurencia miatt, hanem mert megnézzük az embereket meztelenül.

ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez ilyen "vetélytárs" felmérés. Mint ahogy azt is megnézik sokan, hogy a másik milyen magas vagy mennyire lehet fizikailag erős.
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sose nézem meg a másikét.

Én hetero vagyok.

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lankadtan az semmit nem ér. Az enyém is csak vérpénisz. Több,mint 2,5 - szeresére képes megnőni.
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért amiért itt ennyi a farok méret kérdés

"Haha annál nagyobb az enyém lúzer" "Rohadj meg bu.zi ló"

🤷‍♀️

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert férfiak. Pont azért, amiért napi 49 farokméretes kérdés van az oldalon.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nemi szervek egy olyan dolog, hogy ritkán látni, ezért gondolom valami "érdekességként" tekintenek rá az emberek, ezért pillantanak oda. Meg azért bele van kódolva minden emberbe a kíváncsiság, abba is, aki tagadja.


Ettől még nem válik senki se meleggé. Meg őszintén szólva, miért kellene pl. egy zuhanyzóban szemlesütve lenni? Ez egy olyan hely, ahol meztelenek az emberek, tehát látják egymást nemi szerveit.


Nem kell ezt túlgondolni.

ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!