Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A női mellek mindenáron való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női mellek mindenáron való takargatása. Valóban azért tallták ki, hogy ennyire elrontsák, beteggé tegyék a férfiakat? Mert mindenkié érdekel, ha senkiét sem láthatom. Ha nézhetném szabadon, csak azét nézném meg aki tetszik.

Figyelt kérdés

ma 11:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Képeken már egyáltalán nem. Azt csak élőben jó dugni. Hiányzik az illata, a tapintása. Kinézetre mind olyan egyforma. A mellek viszont szépek, és ahány nő, annyiféle alak, méret.
ma 13:04
 12/18 A kérdező kommentje:
Mármint a 10-esnek feleltem a puncis kérdésre, a 11-ben.
ma 13:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért,... Az sem mindegy, hogy hogyan lengeti meg a zászlót egy szemrevaló nuni tulajdonosa! Más egy savanyú arcú vagy bamba homokzsák, mint egy olyan bevonulás, amelynek hatására akár a csukott ablakon is utána ugranál a tulajnak!
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Azt hiszem, olyan is csak a prostiknál van. A feleségem egész nap otthonkában, nyakig begombolva, este az ágyban meg mint egy darab fa. Egy nőgyógyászati műtétje óta meg már szex sincsen. Game Over.
ma 13:13
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a "mögé kerülésig" jutok el az enyémnél, - begyűjtöm az egy pontomat, aztán folytatom a vegetálást. Nem kényszeríthetem semmire! :)
ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A kérdésemben leírt dolog miatt, még ma is cicis képekre, meg vetkőzős videókra recskázok, mint egy tinédzser. Ha az életkorom érdekel, 2 éve mentem nyugdíjba. (67) Tavaly még erőltettem az újrakezdést, de csak egyre rosszabb volt. A feleségem már semmire sem tanítható ebben az életkorban. Nekem még lennének igényeim, de azok senkit sem érdekelnek. Szerintem ez már a halálomig így marad. Egy élet kevés volt megérteni azt, amit kérdeztem. Persze, normális válasz senkitől. Inkább goromba támadások érnek, ha egy fórumon ezt felvetem.
ma 13:44
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez a gond haver, képeken nézegeted és nem élőben.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
# A feleségem csak azért kívánatos még, mert együtt öregedtünk. A többi 60 + nem tetszik. Sohasem tetszettek a nagymama korúak. A fiatalokhoz meg már túl öreg vagyok. Pláne még egy prosti is elzavarna, ha megtudja, hogy egy óra kell, amire feláll, és még sokkal több, mire elmegyek. Csak egy nyitott ajtó választ el a feleségemtől. Bámulom a számítógépen a gyűjteményemet, ő a szomszéd szobában tévézik. Annyira belemerül a kedvenc sorozataiba, hogy szólni sem lehet hozzá. Igyekszem nem nyögni. A szuszogásomat elnyomja a szappanopera, ami a tévében megy.
ma 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!