Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3 hónapon belül 2 esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapon belül 2 esemény utáni mennyire nagy baj?

Figyelt kérdés

Augusztus elején vettem be egyet, mert óvszer nélkül szexeltem valakivel, de nem élvezett belém, de azért be vettem a biztonság kedvéért. Tegnap éjszaka pedig véletlenül belém élvezett az illető. Szóval megint be kéne vennem egyet… Igen tudom nagy felelőtlenség.

20l



ma 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvostól kérdezd meg aki majd felírja, csak légy őszinte hogy már vettél be nem rég egyet. Egyébként jót biztos nem fog tenni, de ha beléd élveztek azért elég nagy esély lehet terhességre is.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj már rá legközelebb hogy húzzon gumit.
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet véletlenül nem húzni óvszert, majd véletlenül beleélvezni valakibe? Azért ezek nagyon lórúgás hormonok, és az esemény utáni nem fogamzásgátlás. Olyan férfival szexelj aki hajlandó koton húzni a farkára.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon erős vérzésed lehet. Kisebb alhasi fájdalommal.


De nem törvényszerű.

ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol szeded össze ezeket az embereket? Mert nem csak te, hanem ők is felelőtlenek.
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kártyát nem fogod tudni sokáig eljátszani már. Ez ki lett maxolva. Vagy felnősz végre és védekezel, vagy így terhes leszel. Ez a 2 út van. Nemi betegségről már nem is beszélek, az ilyennek minek. Véletlen beléd élvezést pedig veheted úgy, hogy le van szarva a kis fejed, a srác élvezi hogy a gciputtonya vagy, a többi már a te dolgod, akár a tested/egészséged árán.
ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!