Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaim, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, nektek milyen esemény/ viselkedése a párotoknak eredményezte azt, hogy megszűnt az orgazmuskészségetek vele, habár addig nagyon jól működött a szex?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után szűnt meg a vágy a partneretek iránt ? Mi váltotta ki?

És hogyan végződött a kapcsolat ha egyáltalán vége lett?

Olyan kapcsolatokra gondolok, amelyeket szinte a szex tartott össze olyan jó volt es volt rendszeres orgazmus is


aug. 8. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A férjem gyorstüzelő, kb 2-3 perc után elsült. Második menetben 5-6 perc volt. Előtte és utána is sokat nyalakodott eleinte, úgyhogy akkoriban nem éreztem kritikusnak a dolgot mert minden alkalommal ki tudott elégíteni, általában 2-3 orgazmusom is volt. Miután hozzámentem, kb egy év után változott ez meg, egyre kevesebb lett a nyalás is, elmaradt a második menet is, az esetek többségében egy orgazmushoz is a saját ujjam kellett. Sokszor kérdeztem, hogy mi a baj, vagy mit csináljak hogy újra jobb legyen ez, de semmi értelmes nem lett belőle. Végül már a szerelem is elmúlt, közöltem hogy elhagyom. Erre szó szerint összeomlott, azt mondta nélkülem nem akar élni sem tovább. Pedig akkor már nem velem élt, csak mellettem. Térden állva könyörgött, mindenét nekem adja, játszadozhatok is, csak maradjak vele. Végül ez utóbbi lett.
aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Barhogy viselkedhet a parom,ugsnugy elvezem vele a szexet. Ha rlotte kiabal velem vagy osszeveszik velem ,akkor is akararok szexelni vele. A rendszeres gyakori vagyam orgazmuskeszsegem soha nem szunik meg az aktualis parom fele. Nem kerek privatot. Olvasatlanul torlom
aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja szóval te még tudnál élvezni vele, de nem jön össze az alkalom.

Azert kerdem mert én nem tudtam mar elélvezni a baratommal, miutan kiderult, hogy megcsalt .

Es addig egetrengető orgazmusaim voltak

3 ev utan szakítottam

Teljesen “impotenssé” váltam vele, nőként. Nem is kívántam. Hihetetlen

aug. 8. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan kapcsolatom, amit már csak a szex tartott össze és annak elfogadásakor off volt. Aztán a kapcsolatnak is.


Tizenéves énünktől a huszonévesig kifejlődött, felszínre jött az igazi személyiségünk s kiütköztek a különbségek.

aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most mar azon gondolkodom, hogy a csalódás miatt volt ami volt, vagy belejátszott hogy eltelt 3 év?

Nem tudom de teljes csömör állt be!

Szex közben ha megis rávettem magam es beleegyeztem, úgy ereztem jön az orgazmus de nagyon gyenge volt, nem elégültem mar ki. Ilyet nem eltem at en sem eddig

aug. 8. 08:23
 6/8 anonim ***** válasza:
A legutóbbi exemmel 3 évig éltünk együtt, mindketten eltunyultunk, meghíztunk. Se önmagamat nem láttam vonzónak, se őt. Persze ez nem egyik napról a másikra történt, viszont a szexuális életünk is ilyen tempóban romlott. Eleinte napi 3x is szexeltünk, majd csak napi 1x, aztán csak 2 naponta, majd heti 1x, végül már csak nagyon ritkán és akkor se tudtam elélvezni. A sok frusztráció felgyűlt és szakításhoz vezetett.
aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 os, itt simán megszűnt a vonzalom! Kösz a történetet! Es minden válaszolónak!
aug. 8. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt problémám az orgazmussal - tehát relatíve gyorsan el tudok/tudtam menni mindig is -, de az ha valakitől eltávolodok, kimondatlan feszültség van köztünk, azt érzem hogy nem őszinte, a legkisebb mértékben is azonnal megszünteti az orgazmusomat. Mivel nekem a szexnek fontos része az intimitás, ha bármi probléma van a kapcsolatban azonnal vége a dolognak, addig, amíg nem sikerül tisztázni a dolgot.
aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!