Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nő, fiatal fiú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő, fiatal fiú, ártalmasak vagyunk egymásra?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok, és van egy közel 20 évvel fiatalabb szeretőm.

nem vagyok rá büszke de sajnos gondjaim vannak a magánéletemben, férjemmel és vele enyhítem a problémákat. Egyikünk sem gondol tobbet ebbe mint ami, de tudom hogy ártalmas mindkettőnkre nézve, Ennek ellenére nem szeretném megszakítani a viszonyt mert feltölt. Lehet ebből probléma, sérülhet bárki? Én nem vagyok belé szerelmes, és azt mondja ő sem.


ma 09:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
20%
Mit szólnál ha a férjed is megcsalna téged ? Az bezzeg már csúnya dolog lenne mi ?
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
77%
Egy már nemzöképes, ivarérett fiuval szexel egy ivarérett nö. Teljesen normális. Hajrá kérdezö! Tegyétek egymást boldoggá!
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
44%
A kérdező jól eltűnt. Lehet, hogy nem is valós a kérdés.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
#33 hát ha a kérdező írt nekem privit egy megjegyzésért, akkor bebuktatta vele saját magát :D :D
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

33

Vagy a kedves anyós jelőlt eltüntette. :):):):)

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
82%
Azért sok 18 éves megnyalná a tíz ujját egy 36 éves nő után ...
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
25%
18 evesen eszembe se jutott 40 eves nokkel dugni inkabb egy szuk pinaju 18 eves lannyal dugtam
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
55%

#37

Ez is igaz, de mai fejjel már tudom, hogy hiba volt, lett volna jó pár nő, akivel összejött volna, de akkor tényleg a korombeliek kellettek.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ma már ez nem kirívó eset.
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!