Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nő, fiatal fiú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő, fiatal fiú, ártalmasak vagyunk egymásra?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok, és van egy közel 20 évvel fiatalabb szeretőm.

nem vagyok rá büszke de sajnos gondjaim vannak a magánéletemben, férjemmel és vele enyhítem a problémákat. Egyikünk sem gondol tobbet ebbe mint ami, de tudom hogy ártalmas mindkettőnkre nézve, Ennek ellenére nem szeretném megszakítani a viszonyt mert feltölt. Lehet ebből probléma, sérülhet bárki? Én nem vagyok belé szerelmes, és azt mondja ő sem.


ma 09:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
67%

Jó, hogy kiirtad a kérdést. Nekem is udvarolgat egy 10 évvel fiatalabb férfi, de nem tudom mit tegyek. Ő vagy 24-25 éves. Tudja, a korom, de próbálkozik tovább.

Sose volt fiatalabb szexpartnerem

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
A fiu 18 lesz novemberben. Kedves 2es valaszolo. Hasonlo szeprkrt kivanok en is. Szarjal sünt
ma 10:11
 13/39 anonim ***** válasza:
17%

Hú de ártalmas vagyok a társadalomra ha undorítónak tartom ha egy 2x olyan idős kurogatja a gyereket....


A te gyerekedet vigye majd el pár körre egy veled egykorú akkor talán megérted.

Szánalmasak vagytok

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
23%
9: Az nem mérgező, aki kiskorúval van viszonya? 18 még belefér, de 16???? Veled van inkább a probléma
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
46%
#13-14 aha. szóval szerinted az általad feltételesen beigért súlyos testi sértés, esetleg maradandó károsodások okozása, vagy a gyilkosság a kimeneteltől függően SZERINTED töknormális, csak mert valaki nem úgy él ahogy azt te "elvárod".. hát gratulálok. Szeretném ha megadnád a valódi neved, és hogy merrefele élsz, csak hogy biztosan elkerülhessem az ilyen szociopatákat mint te vagy. :)
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
28%
Majd feltolt nehany gyerekkel 🤣🤣
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
83%

Másodikos gimis koromban egy évig minden második nap egy 40+os nő ágyába jártam - az Isten áldja meg érte.

Mindenre megtanított ami a szexualitással kapcsolatos.

Semmi gáz nem volt benne, és ha az lett volna az sem érdekelt volna!

ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
76%
15: Neked segítség kell, de sürgősen. Vagy csak nem vagy magadnál.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne ártalmas?

Szexeljetek nyugodtan és rendebe lesz az ideg rendszeretek és a testetek is.

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
26%

#18 nem nekem kell segítség, hanem annak, aki szerint a gyilkosság töknormális csak mert neki nem tetszik hogy más hogyan élvezi az életét.


Gondolom szívesen visszahoznád a főtéri élve kibelezés intézményét is a középkorból.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!