Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sokkal jobb telt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal jobb telt, molett lánnyal dugni, mint vékonnyal? 27/F

Figyelt kérdés
Párom eléggé telt, molett. Volt előtte sokféle barátnőm. De ő a legnagyobb darab. És vele élvezem a legjobban a szexet. Messzemenően vele a legjobb az összes közül. De vajon miért?

#duci #lány #kövérség #Nagydarab lány
ma 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Neked jobb,másnak,pl. nekem meg a vékony a jobb :)
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert beteg vagy.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezért miért lennék beteg?
ma 09:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Alkatilag milyen a párod? Súly magasság?
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem valahogy a molett, telt, bbw nők izgatnak fel és jönnek be. Mindig is így éreztem amióta áll a pöcsöm.

Legyen, mit fogni, faros, nagy melles, az az igazi husi csajok. Nyami. 36 vagyok,

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a testsúlytól függ, hogy mennyire jó a szex.
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem pl.nem áll fel a dagikra. De még néha némelyik átlagos alkatú nőre is nehezebben. Én kimondottan a vékony nőkre gerjedek. Barátnőm 43 kg. Kidudorodik a szerszámom a hasfalán ha betolom neki tövig. :D

Ízlések és pofonok.

27F

ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a testalkat számít, az is milyen a lány kisugárzása.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#4 alacsony és duci. Adatokat nem írok.

#5 dettó!!!

ma 09:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen vagyok kövér csajokkal dugni. Engem ez taszít. Direkt nem molettet írtam, mert a molett az nem kövér, hanem csak testes.Vannak erős testalkatú nők, akik bejönnek, de ők feszesek, nem lóg semmilyük, simán csak testesek. Az nálam még lehet vonzó. Amúgy az átlagos, vagy vékony csajokra gerjedtem mindig is. Ez nem azt jelenti, hogy elítélem azokat, akik a kövér csajokra gerjednek és pláne nem azt jelenti, hogy a kövér csajok ne lennének jó emberek. Van sok kövér csaj barátom, akiket nagyon kedvelek emberileg, csak szexuálisan nem vonzanak.
ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!