Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az hogy menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy menzesz előtti 2 napban szinte megőrülök annyira szexelni akarok?

Figyelt kérdés

Előre le szögezném nem ismerkedési szándékkal tettem fel kérdésemet.


Valószínűleg holnap vagy holnapután megjön. Annyira vágyom olyankor a szexre hogy olyan gondolataim vannak már hogy szinte mindegyik kivel csak szexelhessek màr. Alapjáraton mindig igényesen választok partnereket. Ilyenkor mintha nem lennék önmagam nem tudok gondolkodni. Más is tapasztalt ilyet? 27/N


ma 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát baby ettől még kapni fogod tonnaszám a priviket 😅

Amúgy ja, normális. Nem egyformák az emberek, mindenki máskor van a toppon, van aki előtte, van aki utána, sőt olyan is aki havi idején pörög fel teljesen.

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm is mindig rám mászik mielőtt megjön neki, én azt hittem csak azért, mert utána pár napig nem lehet majd csinálni.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hormonok. Igen, normális.


Ebben a 2 napban átérezheted mit érez egy férfi minden nap.

ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!