Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az hogy menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy menzesz előtti 2 napban szinte megőrülök annyira szexelni akarok?

Figyelt kérdés

Előre le szögezném nem ismerkedési szándékkal tettem fel kérdésemet.


Valószínűleg holnap vagy holnapután megjön. Annyira vágyom olyankor a szexre hogy olyan gondolataim vannak már hogy szinte mindegyik kivel csak szexelhessek màr. Alapjáraton mindig igényesen választok partnereket. Ilyenkor mintha nem lennék önmagam nem tudok gondolkodni. Más is tapasztalt ilyet? 27/N


ma 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőmnél is ilyen szokott lenni. Élvezem😅
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Barátnőm meg húgom is ilyen.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Itt mindenki 27/N
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*27/F.
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ne tehetnék fel kérdést nőként itt. Kijelentettem hogy nem ismerkedési célzattal tettem fel. Ha férfi lennék se adnám ki magam nőnek hogy itt hülyítsem az embereket. De ez a veszély nem fenyegeti az embereket mert nő vagyok és ugyse írok senkinek se
ma 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovulációkor nagyon vágyok a férfi testre, kívánom a szexet, ilyenkor jobban akarom érezni minden porcikáját. Merészebb és nyitottabb vagyok az új dolgokra, sokkal erősebb a vágy.
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Támogatnék egy kis lovaglást pl :)
ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
65%
Igen az barátnőm is extra kancás olyankor
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Normális jelenség a volt barátnőm is hasonlóképp élte meg .Mindig a menszesze előtt pár nappal olyan kancás volt hogy hihetetlen amit művelt velem .
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen én is igy vagyok ezzel de én utána pár napig is ugyanezt erzem.
ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!