Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért reagálhatott erre...

Miért reagálhatott erre ennyire mogorván a kolléganőm?

Figyelt kérdés
Ebédszünetben az egyik kolléganőm mutatott egy videót arról ahogy yogáznak én meg megjegyeztem, hogy milyen jó alakja van a yoga oktatónak erre a kolléganőm szinte a torkomnak ugrott, hogy miért tárgyiasítom a nőket, mintha ha csak seggből állnának, meg sajnálja a feleségemet, hogy más nőket is megnézek meg hogy csalódott bennem, igazából annyira meglepett a kirohanása, hogy ott hirtelenjében nem is tudtam reagálni semmit rá. Minden feminista nő ezt ennyire hevesen reagálná le?
ma 16:35
 1/4 anonim válasza:
78%
Mert egy kretén 🤷
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Mindent a szemnek semmit a kéznek. De a kolléganőd tényleg egy kretén
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Feminista vagyok.


Én azt mondtam volna: igen, k.rva jó alakja van a jógaoktatómnak. Vagy viccesen mondtam volna, hogy férfiként te is a lényeget látod, nem a jógát (tényleg vicc, nem ironozálok).


Minden értelmes, feminista nő nevében elnézést kérek.


Amúgy nem lehet, hogy az zavarta, hogy nem az ő alakjára tettél pozitív megjegyzést? Nem biztos, de ez is eszembe jutott.

ma 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Mi van, ha tetszel neki, de tudja az élethelyzetedet, és ez a video mutatás, hogy az ottani nőket is megnézed, emiatt nem tetszett neki?
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!