Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért reagálhatta ezt a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálhatta ezt a csaj?

Figyelt kérdés
Küldtem egy csajnak a messengeren képet a farkamról, majd beviccesezte. Aztán a netről letöltöttem egy jó nagy vastag farkat, elküldtem azt is neki, azt pedig beszívezte. Majd amikor kérdeztem, hogy mik ezek a reakciók nem válaszolt. Szerintetek?
2021. dec. 11. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Azt jelenti, hogy a te farkad kiröhögte, a vastagot pedig szívesen érezné a puncijában.
2021. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Provokáció
2021. dec. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Azt jelenti hogy kispöcsű vagy. És igaza van. Mert farok képet a kissebségi komplexusos csírák küldözgetnek
2021. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Haha de nyomorék vagy. Legalább lenne nagy a faszod amit mutogatsz:DDD
2021. dec. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Kamuzol te büdös gyökér.
2021. dec. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti hogy van humorérzéke és vicces pillanatában találtad meg, hogy nem egyből tiltóra vágott (bár szerintem megbánta, mert csak magára húzott az újabb pélóképekkel, nem reakció lesz itt bro' hanem a letiltásod).
2021. dec. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Hülyének néz.Nem kell neki pöcsmutogató.
2021. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Szerintem,a kicsi nem tetszett neki,a nagy,igen.Hogy lehet ezt másképpen értelmezni?
2021. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!