Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánja egy férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja egy férfi a szexet?

Figyelt kérdés

Röviden a párkapcsolatról: Huszonévesek vagyunk, 7 éve együtt, együtt is élünk.

A probléma: Az utóbbi hónapokban keveset szexelünk. Ő éjszakára jár dolgozni néhány napot egy héten, mellette levelezős. Én nappali képzésen vagyok, gyakorlatom van, most végzek. Itthon én viszem a háztartást, neki minimális dolga van ezzel. Általánosságban tehát mindkettőnknek van dolga, ahogy egyébként eddig is.

Nem változtam meg fizikálisan, nem veszekszünk sokat, szexen kívüli intimitás (csók, puszi, beszélgetések stb.) van. Viszont kb. nyár eleje óta szinte sosem kezdeményez, de eddig ha én tettem, akkor belement. (Nekem persze rosszul esik, hogy gyakorlatilag nem is kíván), viszont így is csak heti 1, max 2 szex volt. Most viszont kb. 1 hónapja azt tapasztalom, hogy még az én kezdeményezésemet sem fogadja el, arrébb húzódik, és ha kérdezem, azt mondja, hogy nem az én hibám, ritkán azt, hogy fáradt.

Próbáltam hangulatteremtéssel, szexi cuccokkal, de semmi hatása nincs.

Régen nagyon szexcentrikus volt,nemcsak az elején, hanem később is. (A munkahelye nem változott, az egyetemet szeptemberben kezdte, de a probléma ugye korábbi.)

Mot gondoltok, mi lehet a gond? Tudtok tanácsolni valamit, amivel visszahozhatnám az érdeklődését? (Ő sajnos nem kommunikál erről.)



ma 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyetlen vas, amit a tűzbe tart…

Szinte 100%, hogy van valakije

ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem kommunikál erről ahogy írod, akkor sajnos valószínűleg egyedül nem fogod tudni megoldani a problémát. 7 év az sok idő, és ez általában eléggé vízválasztó is. Nem írtad mennyi idősek vagytok, de lehet most jött el neki egyfajta kapuzárási pánik, és örlődik magában azon, hogy merre tart az élete/kapcsolata veled. Erről nagyon kellene beszélnetek, mert ez a fajta elhidegülés általában a vég kezdete sajnos.
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Illetve kérdés ebben a kapcsolatban a szex hogyan működik. Mert lehet a másik fél a próbálkozások és beszélgetések ellenére Nem kapja meg azt amire vágyik. Anál, szájba élvezés. Ezeket csak a példa kedvéért írtam hirtelen. Egy idő után azért valljuk be a felek feladjak a "harcot" hogy próbálkozzak.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3: eddig nem volt olyan kérése a páromnak, amit ne teljesítettem volna... (nyilván ha valamit nem mondott el, akkor arról nem tudok) Az utóbbi időben ezek közül se érdekelte egyik sem, nem igényelte még az orálszexet sem (ami eddig nálunk alap volt).

2: szeretnék, de ő nem beszél sem, kerüli a témát :/ (én 26 vagyok, ő 27)

Köszönöm a válaszokat!

ma 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Irtad, hogy huszonévesek vagytok!Két fő lehetőség van.

Az első, hogy van valakije, csak még nem mer lépni, tipródik. A második, hogy szexuális gondja van, pl gyorstüzelő vagy merevedési gondok és nem tud róla beszélni. Ha olyan vágyai lennének, amiről a 3#as ír, valószínű már legalább megemlítette volna, ezt Te tudod. Ha merevedési gondot nem éreztél, ezt is Te tudod. Sajnos a legvalószínűbb az első variáció a korotok és az együtt töltött évek alapján.

ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5: merevedési/gyorstüzelési gondjai nincsenek, legalábbis nem tapasztaltam sosem nála (persze volt már, hogy hamar elment, de ez egy gyors mehetnék alap).

Köszönöm a választ!

ma 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Nem biztos hogy elő mer vele jönni akár. Például hármas felállások, parcsere, swinger klub, netán biszex vágy veled vagy nélküled át élni. Stb stb

ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: ebben az esetben az nem világos, hogy akkor miért nem mondja meg, hogy ő erre vágyik és ez összeférhetetlen a kapcsolattal, ezért vége? Miért "szenved" még velem, ha közben más jellegű dolgokat akár?
ma 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kapocsban a 7 év a választó vonal.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 menta34 ***** válasza:

Azért legyél keményebb, mert mindkettőtök azzal jár csak jól.

pl. bevezeted a minden napi "felelsz vagy nyalsz" játékot. Ha nem játszik akkor vesztett, látványosan kezdj el szakításról és szétköltözésről beszélni. Ezzel gyakorlatilag ki tudod ugrasztani a nyulat a bokorból ha csak valami problémája vagy vágya van. Ha viszont szeretője van vagy csak plátói szerelmes másba akkor neked kell eldönteni belekezdesz-e olyan csatába ami nem sok reménnyel szolgál.

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!