Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szülés után mennyi idővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülés után mennyi idővel kívánja a nő a szexet? Mennyire izgató az hogy amikor van teje akkor a férfi is szopja a mellbimbóját?

Figyelt kérdés
júl. 7. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem izgató a nőnek, csak legfeljebb hagyja neki.

Furcsa is lenne ha attól felizgulna hogy szopik a gyerek.

júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Azt remélem tudod, hogy a szoptatás nagyon sok esetben rettentő fájdalmas.

Másra sem vágyik egy kismama, mint hogy a napi szoptatáson túl még egy érzéketlen 🍆fej is bactassa a melleit

júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem szülés után rögtön, de amikor már a kismama rendben van és visszatér a normál szex, akkor a ciciszopás pont olyan izgató számára, mint előtte. Én pasiként imádtam amikor a feleségem tejes melleivel játszhattam és neki se volt ellenére. Van 3 gyerekem...
júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádtam az asszony duzzadt melleit terhesség alatt és utána. Mi gyakorlatilag végig szexeltünk mindkét terhesség alatt, csak szülés után kellett kivárni azt az egészségügyi 6-8 hetet, amíg helyreáll a test, és utána óvatosan újra neki lehet állni. Vágyott rá az asszony is már, de akkor is csak módjával szabad csinálni az elején, és érdemes bekészíteni a síkosítót.

Mondjuk nekem nem rémlik, hogy bármi is tejes lett volna, pedig sokat foglalkoztam a mellekkel, imádom a melleket.

júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Hmmm

Nem igazan kedveltem mikor szoptatas alatt a parom meg a mellemet is basztatta. Extra mennyisegu tejem volt igy inkabb utaltam ha szex kozben meg folyt is.


Viszont ha a gyerek szopott tobb esetben is volt orgazmusom . Az elejen marhara szarul ereztem magam tole de utana olvastam es termeszetes folyamat. Hiszen a mell szexualis masodlagos nemi jelleg. Igy sokan vannak igy.


Szexelni szules utan 6-7 hettel mikor mar nem gyermek agyas az ember. Akkor lehet probalkozni ha a no is kesz ra. De egy kisbabas anyuka szexualis vagya siman 0 lehet egeszen a szoptatas vegeig.

júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt végig , szülés után rá 3 hétre már csináltuk
júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A feleségem inkább tűrte, hogy meg vagyok vadulva a tejes cicikért. Őt nem izgatta, de látta, hogy engem mennyire, így engedte. Sajnos csak 3 gyerekünk van. :D
júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!