Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mindennap verem de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindennap verem de nem élvezek el akkor idővel tovább fogom bírni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam valahol hogy a gyorstüzelés azért is kialakulhat mert tinédzserként mindíg a lehető leggyorsabban akarjuk kiverni és így erre trenírozzuk a testünken. Ez alól én se vagyok kivétel és mivel már vagy 17 éve így csinálom, képes vagyok 10 mp alatt elmenni. Mindennap a zuhany alatt azzal szoktam szórakozni hogy addig verem ameddig majdnem elmegyek de még pont megállok élvezés elött. Ezt többször megcsinálom a fürdés folyamán de elélvezni nem szoktam. Van amikor kudarcot vallok és elélvezek de most pl. szerintem már egy hete nem vertem ki. Szerintetek lehet így növelni az időt amíg bírom?

26/f



ma 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Így előbb vagy utóbb nem fog felállni a farkad. A test nem hülye. Ha feleslegesen fordít valamire energiát, akkor azt idővel meggátolja. Te felizgatod magad, majd úgy hagyod. Nincs meg a végeredmény.
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyorstüzelés azért alakul ki, mert nem tudják tartani az önkontrollt. Az ejakuláció megfogását lehet gyakorolni szólóban is, de ennél kicsit több kell hozzá - fejben kell elsajátítani a technikát hozzá.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit jelent pontosan hogy fejben elsajátítani a technikát?
ma 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg uralni a záróizmot. Nem megfeszíteni, hanem kiengedve mozdulatlanul tartani, mintha pisilnél. Így én bírom nagyon sokáig. Azután ha ugyanazt az izmot megfeszíted, mintha elzárnád a pisi útját, akkor jön a magömlés. Az nem jó, ha soha nem fejezed be, olyankor nekem ásnap még merevedésem sincs. Húzd el jó sokáig, azután fejezd be rendesen. Nálam még aznap olyankor újból feláll,ha volt egy kis pihenés.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!