Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok ti milyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok ti milyen helyzetben élitek át a felszarvazást?

Figyelt kérdés
Ha valakinek kényes a téma irhat privátot is. Anti szakértők kiméljék magukat,nem vagyunk egyformák!

ma 12:38
A kérdező szavazást indított:
Nem vagyok jelen de el sem mondja
Nem vagyok jelen de elmeséli
Titokban nézhetem
Jelen vagyok de csak nézhetem
Jelen vagyok de csak magamnak csinálhatom
Jelen vagyok és be is szállok
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "nem vagyok jelen de el sem mondja"-hoz nem is kell cuckoldnak lenni, az csak egy sima megcsalás, ami kb bárkivel előfordulhat. Vagy nem jól értem?
ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem tud róla,hogy felszarvazzák de a részletek nem érdeklik.
ma 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk három variáció volt.

Nekem a legjobb volt, mikor megleshettem őket.

Ha jelen voltam és végig néztem, ők sosem voltak annyira felszabadultak, mintha kettesben csinálnák. Az utolsó helyre került nálam, mikor tudtam, hova, kivel megy, de mikor hazajött, mindig elmesélte hogyan történt, de csak akkor, ha kérdeztem. Így voltunk megegyezve.

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudták hogy nézed őket? Akkor sem tudnak rendesen kibontakozni.
ma 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Jelen vagyok,magamnak csinálom,de análisan mert erènyövet kapok előtte. De volt már olyan,hogy engem dugott párom felcsatolhatóssal,őt pedig a házibarát. Ha beszállhatok,akkor csak azèrt,hogy felszopjak.
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3: Hogyan tudtad őket lesni, hogy a srác nem vett észre?
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1-est kiegészítve, a "be is szállok" már egyszerű hármas, nem cuckold.

Csak hogy tisztázzuk, a cuckold abból áll, hogy a férfi engedi hogy a párja megcsalja valaki mással, sőt, akár erre fel is izgul. Ennek lehetnek variációi, lehet hogy a férfi is jelen van és nézi az aktust, lehet hogy csak elengedi a párját aki később mesél róla, de ha nem is tud egyáltalán az aktusról, az nem cuckold, hiszen akkor a megcsalás nem engedéllyel és nem a férfi tudtával történik. Az sima megcsalás, bármilyen extra szexuális töltet nélkül. A hármas pedig nem is megcsalás, az egyszerű többes szex, mindegyik fél beleegyezésével.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!