Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,mennyire jön be nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,mennyire jön be nektek ha már volt részetek ilyenben hogy két csaj együtt cumizik titeket?Ha meg nem volt részetek még ilyenben akkor bejönne nektek vagy ez már too much?

Figyelt kérdés

Vagy olyan helyzet mikor 2 csaj 2 külön fiút cumizik az mennyire jön be vagy jönne be nektek?

Nem gáz szerintetek ha két barátnő néha bevállal ilyesmiket?

Párszor volt már előbbi meg utóbbi is nekem,egyik legjobb barátnőmmel,igaz ő kicsit fiatalabb nálam,nem sokkal de kevésbé tapasztalt még.

Az pedig magam miatt érdekelne hogy rátok mennyivel van jobb hatással ilyenkor ha a jó technika mellett a lánynak szép arca és szép-nagy kék szemei vannak?Attól jobban beindultok vagy lényegtelen nektek?


ma 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a két nőt az orál után tudom használni értelmes dolgokra is (pl. pénzelnek, beraknak egy jó munkahelyre stb.) akkor igen.

Ellenkező esetben semmi értelme annak, hogy ketten leszopnak, ahhoz meg tudok fizetni 2 prostit is.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok leguán, egyszerre egy is elég. De ha kettő van, még jobb.

A fiúknak elég fontos a látvány, sokat dob a dolgon.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Klasszikus férfiálom 2 nővel együtt lenni. Sajnos keveseknek van rá lehetőség.

Marad a prosti legtöbb esetben, aki ki akarná próbálni.

ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 travival volt ilyen, de nagy élmény
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számít az arc nálam sokatml.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer két csajtól ezt kértem, cserébe, ha hazaviszem őket, persze megígérték, aztán amikor "fizetségre" került a sor az egyik szopott vagy 10 másodpercig a másik még azt sem, a végen a mellükre verhettem ..., szóval ennyi volt nekem a két csaj szop egyszerre ...
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodás élmény lenne ahogy leírtad!
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Unokatestvérem párja tudna mesélni. Szülinapi ajándékként szívesen segítettem.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!