Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A péniszem merevedett állapotb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszem merevedett állapotban lefelé görbül, kb. mint egy banán, olyan görbeség van benne..Voltam együtt lányokkal, akiknek nem fájt, volt aki azt mondta h tetszik neki a formája is stb. Együtt vagyok a barátnőmmel 5. éve…???

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nincs mar szinte szex, és fáj neki sokszor lehet h a görbeség miatt, vagy nem túl nedves…de tenni szoktam róla pedig, sokáig azon vagyok h jól érezze magát velem akkor tehát nagyon odafigyelek, folyamatosan kérdezem h fáj e neki stb. és nem jó neki, nem élvezi. Az elején többet csináltuk jobb is volt neki azóta rosszabb lett. A péniszem nem görbült, nem változott semmit, azzal is tisztába vagyok hogy a hüvely mérete, formája mindenkinél más KICSIT. Azt is mondta már a párom hogy túl vastag a péniszem nem tudom mi lehet….

szept. 15. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Sikosító? Amúgy ezt a lefelé görbét lehet jobban lemélytorkozhatná :D
szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah meg kutyában milyen? mert ott másik irányba megy a görbület.
szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy még jobban fáj neki, amikor beleül akkor nem fáj neki. :D
szept. 15. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 akkor az olyasmi mint a misszi, szóval lehet valahogy ott kéne kísérletezni a szöggel
szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Nem vagyok meleg, semmi rosszat nem akarok elérni ezzel a képpel, csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire számit ez “abnormálisnak”

szept. 15. 23:05
 6/10 anonim válasza:
100%

A kép alapján szerintem egyáltalán nem görbe annyira, hogy fájdalmat okozzon…


Nekem akkor fájt, mikor már nem vonzódtam a pasimhoz, csak kínlódás volt az egész.

Nem akartam valójában, így a testem is tiltakozott.

szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

1. Akkor nem fájna a puncija mi??

Idióta, aki szexelni akar az nem mélytorkozik !!!

szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 atitika ***** válasza:
45%

Kèrdező: teljesen normális. 👌

Az enyèm is ugyanilyen. 👌🤙

szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem merem megnyitni. :D


Na mindegy, nekem is lefelé görbül, olyan, mint az ugró jaguár a Jaguar autón, sosem érte panasz.

szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lefelé görbül, de csajom aki korábban nehezen élvezett el 1 perc alatt elmegy rajtam :D
szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!