Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként nem akarok az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként nem akarok az első szex után együtt aludni a férfival, az kiábrándító?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi. Számotokra kiábrándítóan hathat, hogyha a nő nem akar együtt aludni az első szex után? Vagy ennek igazából nincs jelentősége?

tegnap 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha vár a férjed otthon, akkor érthető. :D
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Én egyáltalán nem akarok együtt aludni a nővel. Akkor sem ha együtt élünk. Megvolt a szex, aztán menjen mindenki a saját szobájába. Nekem az alvás nagyon fontos, és csak úgy tudok normálisan aludni, ha egyedül vagyok a szobában.


Ez kiábrándító?

tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Nincs belőle baj. Nyilván bizalmatlan vagy, esetleg még szűz is. Ha normális pasival fúj össze a szél, akkor haza sem akarsz majd menni. Hidd el 😉


(Férfi vagyok, ezt csak az incelek miatt írom)

tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van jelentősége, az együtt alvás szex után erősebb érzelmi kötődést eredményezhet. Ha nem akarsz vele együtt aludni, ezzel akár azt is üzenheted, hogy nem nagyon akarsz érzelmileg kötődni. Szerintem mindenképp beszéljetek róla.
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy te érzed, én nem erőltetek semmit, és nem tartom egy számottevő dolognak.
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel még egyszer sem aludtunk együtt 🤣 Korán kel és hát otthon van a 2 gyerek, összeköltözés még korai lenne
ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom nem ismered a férfiakat. A szex a lényeg. Utána nem nagyon számít, hogy elmész-e haza vagy ott maradsz aludni is.
ma 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!