Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ne mondjak semmit ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne mondjak semmit ?

Figyelt kérdés
Van egy régi gimis barátnőm aki már pár éve kint él svájcban, nem találkozunk szokszor, de néha ha itthon van akkor összefutunk. A szüleivel is mindig jóba voltam, és mindannyian azt hittük hogy valami irodai munkát végez, de nem tudtuk pontosan hogy mit. Pár hete azonban egy férfi ismerősöm, aki néha igénybe vesz prostituáltakat, és erről nyíltan is beszél, elküldött nekem egy oldalt ahol megtalálta a hirdetők között az említett barátnőmet, tényleg ő az. Adódik a kérdés hogy ti mit tennétek ? Szóljak valakinek vagy halgassak inkább ?

ma 10:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mert te ki vagy hogy felnyomd az egész rokonságának? Az ég óvjon ilyen "barátnőktől"


Én se lennék ku.rva de nem ítélem el azokat akik így döntenek. Már ha döntés alapján az, nem kényszer miatt. Akkor segítenék neki de nem úgy hogy mindenkinek szétkürtölöm.


Hihetetlen milyen emberek nevezik magukat "barátnak"

ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
6#os vagyok Látod en mondtam neked 100/99! De azért mert majdnem mindenki ezt mondja, nem biztos hogy igazuk van Látod, az sem jutott senkinek az eszébe, hogy Te a barátnőddel beszélnél és nem a fél várossal. Azon ne aggódjon senki, hogy titok marad e, mert természetesen nem fog. Amiről már ketten tudnak az nem titkok többé. Ha meg a barátnődből 40 éves korára egy kiégett, mentálisan sérült drogos k@rva lesz, a jelenlevőket cseppet sem érdekli, főleg nem az érdeklődő kuncsaftjelölteket. Ilyen a világunk és ilyen is marad.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én nem szólnék senkinek.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kinek kéne szólnod?
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!