Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ne mondjak semmit ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne mondjak semmit ?

Figyelt kérdés
Van egy régi gimis barátnőm aki már pár éve kint él svájcban, nem találkozunk szokszor, de néha ha itthon van akkor összefutunk. A szüleivel is mindig jóba voltam, és mindannyian azt hittük hogy valami irodai munkát végez, de nem tudtuk pontosan hogy mit. Pár hete azonban egy férfi ismerősöm, aki néha igénybe vesz prostituáltakat, és erről nyíltan is beszél, elküldött nekem egy oldalt ahol megtalálta a hirdetők között az említett barátnőmet, tényleg ő az. Adódik a kérdés hogy ti mit tennétek ? Szóljak valakinek vagy halgassak inkább ?

ma 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Kinek akarsz szólni? És miért?
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit érsz el vele ha szólsz bárkinek is?
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nő? Igen

Ha néha hazajár, akkor nem kényszer szexmunkás, hanem szabad akaratából az.

Mi a frászért kéne szólnod bárkinek is??????????

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinál. Neked sem!!!
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Oké hogy felnőtt nő, de az irodai munka(amivel hiteget minket) meg a prostiként való munka kicsit eltér. Azért szólnék mert akkor hátha felhagy ezzel.
ma 10:57
 6/22 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy 100/99 azt írja neked, hogy közöd???!

Ha viszont a barátnőm így lebukna, én azért legalább neki szólnék, már ha tényleg tényleg barát, mert pletykaszinten ez úgyis futótűz lesz, ha Te észrevetted más is fogja, legalább tisztába jön az életéről hozott döntései következményevel.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogja mindenkinek mondani, hogy mit csinál valójában. Miért hagyjon fel vele? Lehet szereti csinálni. De kotnyeles barátnő vagy!!!
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Már bocs, de miért kéne felhagynia ezzel? Ez is munka. Nyilván nem fogja mindenki orrára kötni, hogy mit csinál, senkinek semmi köze hozzá! Neked sem! Ahhoz meg semmi jogod, hogy belepofázz egy felnőtt ember életébe!

Én is titkolom, hogy mi a munkám, pedig nem prosti vagyok, és nem is bűnöző. Egyszerűen csak sokaknak szúrja a szemét, hogy talán sikeresebb vagyok náluk. Csak egy szűk réteg tudja, mi a foglalkozásom.

Rohadtul ki lennék akadva, ha valaki ezt nyilvánosságra hozná.

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7-es ez olyan indok mintha azt mondanád hogy drogozni és drogot árulni is lehet hogy szeret valaki, mégse fogadjuk el. Továbbá a legtöbben ti is tudjátok hogy talán a prostik pár százaléka, néha-néha élvezi ezt, de a legtöbb nem. Szóval elég hihetetlen számomra hogy ezt jó kedvel teszi, főleg úgy hogy mindig jó tanuló volt, és egész gimi alatt egyetlen kapcsolata volt. Tehát nem volt az a ribi fajta lány.
ma 11:06
 10/22 anonim ***** válasza:
Elküldöd a profilját?
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!